Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība ParSirdi.lv
  • Projekts: ParSirdi.lv kapacitātes veicināšana - atpazīstamības un uzticamības veicinošie pasākumi
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19 988.32 EUR
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Inese Mauriņa, valdes locekle, inese.maurina@gmail.com, 29197957

Biedrība ParSirdi.lv kapacitātes celšanai plāno piesaistīt papildus darbinieku, palielināt aktīvo biedru skaitu, kā arī veicināt atbalstītāju un ziedotāju piesaisti. Tāpat, aktīvi iesaistoties lēmumpieņemšanas procesos, radot lielāku ietekmi valsts institūcijās, pārstāvot  pacientu tiesības un veicinot uzticamību kā viedokļa līderim.
Lai stiprinātu un veicinātu biedrības kapacitāti plānotas informatīvas kampaņas un semināri, iepazīstinot sabiedrību ar pacientu biedrību, ar tās mērķiem, sniegtajām iespējām un atbalstu iedzīvotāju tiesību nodrošināšanā uz kvalitatīvu veselības aprūpi, kā arī iesaisti lēmumu pieņēmšanā.
Lai veicinātu iedzīvotāju informētību par iespējām iesaistīties pilsoniskās aktivitātēs, kā arī, lai veicinātu iedzīvotāju veselības pratību un pacientu līdzestību, plānots organizēt virtuālus seminārus, kā arī atsevišķus pasākumus klātienē. Lai potenciālie biedrības atbalstītāji un biedri rastu iespēju uzzināt vairāk par biedrību ParSirdi.lv un iesaistes iespējām, plānots attīstīt un uzlabot izglītojošo un informatīvo platformu - mājaslapu www.parsirdi.lv, uzlabojota lapas dizainu, izveidojot atsevišķas sadaļas veltītas kapacitātes veicināšanai un nodrošot mājaslapas reklamēšanu dažādos interneta resursos (sociālie tīkli, mediji, citas saistītās mājaslapas).
Lai veicinātu biedrības kapacitāti un attīstītu zināšanas pilsonisko aktivitāšu jomā, plānota arī sadarbības un pieredzes apmaiņas pasākumi ar citām nevalstiskajām organizācijām, kas darbojas līdzīga - sabiedrības izglītošanas par veselību un pacientu tiesību aizsardzības jomās, tajā skaitā, sadarbība ar Latvjas Pacientu organizāciju tīklu.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.