Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Pērses Krasts"
  • Projekts: SOLIS AUGŠUP!
  • Īstenošanas reģions: Zemgale
  • Kopējais budžets: 19 994.37 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: nav
  • Kontaktpersona: Ita Lejiņa, e-pasts: ita.lejina@gmail.com, tel.: 29119882

Latvijā ir daudz vietu, kas bagātas ar vēstures liecībām, taču Koknese to vidū izceļas īpaši. Kokneses dabas parks, ar viduslaiku pilsdrupām un divu upju ainavu, ir nozīmīga kultūrvēsturiska vieta, kā arī ievērojams tūrisma centrs. Biedrība "Pērses krasts" dibināta Koknesē un darbojas, lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību, rūpējoties par unikālā kultūras mantojuma saglabāšanu.

Projekta "Solis augšup!" mērķis - stiprināt biedrības kapacitāti attīstot saimniecisko darbību, lai popularizētu Kokneses unikālo kultūras mantojumu, kā platformu pilsoniskās sabiedrības aktivizēšanai un iedzīvotāju līdzdalībai. Mērķa sasniegšanai veiksim sekojošas aktivitātes: uzsāksim saimniecisko darbību ar pakalpojumiem sociālā tūrisma nozarē un jauna tūristu piesaistes objekta izveidi, veidosim mūsdienīgu vadības sistēmu un lojālu darbinieku komandu, praktizēsim un apgūsim digitālā mārketinga metodes un instrumentus.

Rezultātā:
* palielināsim ienākumus, kas nav projektu finansējums;
* vadības darbā izmantosim mērķu izvirzīšanas un to sasniegšanas novērtējuma pieeju (M&E sistēmu) un nostiprināsim personāla komandu;
* plānveidīgi informēsim sabiedrību par savu darbību;
* vismaz 7 ar organizāciju saistītas personas būs praktizējušas un apguvušas digitālā mārketinga rīkus un metodes.

Pēc projekta īstenošanas turpināsim mērķtiecīgu organizācijas stiprināšanu, lai dažādotu finanšu avotus. Gada laikā būsim guvuši pašapziņu un spēju, lai spertu nākamo soli - uzrunāt iespējamos investorus, ziedotājus, sadarbības partnerus un pieteikt sevi kā spēcīgu, radošu un atbildīgu "komandas spēlētāju".

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.