Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piedalies iedvesmas sarunā ar kapacitātes projektu īstenotājiem

07.01.2022
Piedalies iedvesmas sarunā ar kapacitātes projektu īstenotājiem

Ja šobrīd raksti Aktīvo iedzīvotāju fonda kapacitātes projektu un vēlies pārliecināties, vai pareizi fokusējies, vienlaicīgi gūstot pieredzi un iedvesmu no esošajiem kapacitātes projektu īstenotājiem - aicinām ieklausīties 3 organizāciju stāstos par to kapacitātes vajadzībām, ceļu līdz konkrētām idejām un to izpildījumu AIF projektā! Saruna notiks Zoom platformā 12. janvārī no plkst. 9.30-11.00. Piesakies līdz 12. janvāra plkst. 8.00 - https://ej.uz/AIFiedvesmas_rits!

- Ilze More no "Radi Vidi Pats" stāstīs par izaicinājumiem organizācijas komunikācijā ar sabiedrību un to, kādas idejas iekļautas AIF kapacitātes projektā.

- Liene Indrāne no "Vecāku māja" stāstīs par gūtajām atziņām ziedojumu kampaņu organizēšanā - pieļautajām kļūdām, pārdomām un gūto atziņu iekļaušanu AIF kapacitātes projektā, kas rezultējies ar 100 000 euro ziedojuma saņemšanu.

- Ilze Zosule no Hospiss LV stāstīs par organizācijas brīvprātīgo palīgu koordinācijas procesa digitalizāciju, kas atbrīvo organizācijai papildu resursus un ļauj izdarīt vairāk jeb par vadības procesu uzlabošanu.

Plašāk par kapacitātes projektu konkursu lasi te: https://www.activecitizensfund.lv/lv/jaunumi/aif-jaunumi/kapacitates-projekti-atverta-projektu-pieteikumu-pienemsana-kapacitates-projektu-konkursa-nr-2.html

Ja tev nepieciešams atbalsts, sazinies ar AIF reģionālajiem koordinatoriem-konsultantiem un piesakies individuālai konsultācijai: https://www.activecitizensfund.lv/lv/konsultacijas.html

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.