Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Stratēģiskie projekti: Atbalsts projektu iesniedzējiem, gatavojoties dalībai Stratēģisko projektu konkursā

01.06.2020
Stratēģiskie projekti: Atbalsts projektu iesniedzējiem, gatavojoties dalībai Stratēģisko projektu konkursā

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) 18. jūnijā aicina piedalīties Stratēģisko projektu un AIF projektu sistēmas informatīvajā seminārā, savukārt 6. jūlijā notiks AIF projektu budžetu plānošanas un grāmatvedības pamatprincipu skaidrojošais seminārs.

Abi semināri notiks attālināti - Zoom platformā. Aicinām visus interesentus iepriekš pieteikties, lai saņemtu pieejas saiti semināram. Pasākumi tiks arī ierakstīti un tie būs pieejami AIF mājas lapā un Youtube kontā.

  • Stratēģisko projektu un AIF projektu sistēmas informatīvais seminārs notiks 18. jūnijā no plkst.14.00 – 16.00 un tā laikā AIF vadītāja Inese Siliņa un AIF finanšu vadītājs Ansis Bērziņš sniegs padziļinātu un detalizētu skaidrojumu par konkursa fokusu, atbilstīgajiem pretendentiem, sagaidāmajām un atbalstāmajām aktivitātēm, budžeta plānošanas niansēm, kā arī iepazīstinās ar AIF projektu sistēmas https://projekti.activecitizensfund.lv funkcionalitāti. Pieteikties semināram https://ej.uz/AIFstrategiskais.
  • AIF projektu budžeta plānošanas un grāmatvedības pamatprincipu skaidrojošais seminārs notiks 6. jūlijā no plkst.14.00 – 16.00 un tā laikā AIF finanšu vadītājs Ansis Bērziņš skaidros izdevumu attiecināmības prasības kontekstā ar AIF projektu budžetu plānošanas principiem un Latvijas grāmatvedības likumdošanas nosacījumiem, kā arī atbildēs uz klātesošo jautājumiem un sniegs konsultācijas. Pieteikties semināram https://ej.uz/AIF_finanses.

 

Vienlaikus atgādinām,

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.