Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Rīcības projekti: Informatīvais seminārs par Rīcības projektu konkursu

30.06.2020
Rīcības projekti: Informatīvais seminārs par Rīcības projektu konkursu

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) aicina piedalīties informatīvajā seminārā par Rīcības projektu konkursu. Seminārs notiks ZOOM platformā 8. jūlijā plkst. 14:00.

Aicinām visus interesentus iepriekš pieteikties, lai saņemtu pieejas saiti semināram. Pasākums tiks arī ierakstīts un būs pieejams AIF mājas lapā un Youtube kontā. Pieteikšanās līdz 8. jūlija plkst. 13:00 - https://ej.uz/ricibasprojseminars.

Semināra laikā AIF programmas vadītāja Inese Siliņa un finanšu vadītājs Ansis Bērziņš sniegs padziļinātu un detalizētu skaidrojumu par konkursu, atbalstāmajām aktivitātēm, budžeta plānošanas nosacījumiem, kā arī iepazīstinās ar AIF projektu sistēmas https://projekti.activecitizensfund.lv funkcionalitāti.

Lai saņemtu individuālu konsultāciju (klātienē vai attālināti) par AIF, projektu aktivitāšu plānošanu un projektu sagatavošanu, aicinām sazināties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem. Pirms piesakies individuālajai konsultācijai, izlasi biežāk uzdotos jautājumus un atbildes uz tām.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.