Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Ielūkojies programmā! Pieteikšanās Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanas pasākumam turpinās

04.03.2020
Ielūkojies programmā! Pieteikšanās Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanas pasākumam turpinās

 

Ņemot vērā koronavīrusa COVID-19 izplatību pasaulē un ar to saistītos veselības drošības pasākumus, Aktīvo iedzīvotāju fondu (AIF) administrējošā NVO apvienība ir pieņēmusi lēmumu pārcelt 24. martā plānoto AIF atklāšanas pasākumu. Plašāk lasiet šajā rakstā: "Veselības drošības nolūkos pārceļ Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanu"

 

Jau šomēnes, 24. martā, Tallinas ielas kvartālā (Tallinas ielā 10, Rīgā) tiks atklāts Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF). Pasākumā interesenti saņems detalizētu informāciju par AIF darbību, tā četrām darbības programmām un finansējuma saņemšanas iespējām Latvijā.

Pēc AIF atklāšanas pasākuma turpat, Tallinas ielas kvartālā, notiks sadarbības veidošanas pasākums jeb tikšanās ar Latvijas, Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizācijām potenciālo sadarbības aktivitāšu veidošanai. Ja meklējat partneri savam topošajam projektam, piesakieties dalībai arī šajā divpusējās sadarbības veidošanas pasākumā, atzīmējot šo iespēju pieteikšanās formā!

 

Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanas pasākuma programma

no 10:30 Ierašanās. Norises vieta: Tallinas iela 10, Rīga.

11:00 Pasākuma atklāšana un svinīgās uzrunas.

  • Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard), Norvēģijas Karalistes ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā.
  • Kristīne Zonberga, Latvijas Pilsoniskās alianses direktore, AIF Padomes priekšsēdētāja.

11:30 Informācija par Aktīvo iedzīvotāju fondu un tā darbību Latvijā.

11:45 Informācija par AIF programmām Latvijā laikā no 2020.-2024. gadam.

  • “Demokrātijas kultūra”.
  • .“Cilvēktiesības”.
  • “Ilgtspēja un kapacitāte”.
  • “Divpusējā un reģionālā sadarbība”

12:15 AIF darbības plāns un projektu konkursi Latvijā laikā no 2020.-2024. gadam.

12:30 Atbalsts un konsultācijas projektu konkursu dalībniekiem.

12:40 Jautājumi un atbildes.

13:00 Pārtraukums (līdz 14:00).

14:00 Sadarbības veidošanas pasākums ar Latvijas, Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizācijām (līdz 16:30).

AIF atklāšanas pasākumā un sadarbības veidošanas pasākumā piedalīsies pārstāvji no Latvijas, Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas pilsoniskās sabiedrības organizācijām, valsts pārvaldes sektora, izglītības iestādēm.

 

Kontaktinformācija

Jautājumos par AIF atklāšanas pasākumu aicinām sazināties ar Dianu Bogdanovu, AIF sabiedrisko attiecību speciālisti, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 26435463.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības veidošanas pasākumu, sazinieties ar Katrīnu Idū, AIF divpusējo un starptautisko attiecību koordinatori, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 20240496.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.