Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

3.martā Krāslavā notiks iedzīvotāju diskusija ar politiķiem "Vārds laukiem"

01.03.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: ES Dienvidlatgalē varu!
3.martā Krāslavā notiks iedzīvotāju diskusija ar politiķiem

Šobrīd, ceļā uz jauno plānošanas periodu, nepieciešama aizvien lielāka iedzīvotāju iesaiste, vajadzību apzināšana un iedzīvotāju līdzdalības veicināšana, lai iedzīvotāji justos piederīgi savam novadam, lai tiktu uzklausīti un paši vēlētos piedalīties ekonomiskajos, sociālajos, kultūras un politiskajos procesos, ar mērķi pozitīvi ietekmēt savu dzīvi.

Interesenti aicināti pieteikties  līdz 2. martam, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildot pieteikšanās šeitPieteikšanās ir obligāta.

Diskusijas tēmas:  sabiedrības līdzdalība, demokrātijas kultūra, kā ne tikai sadzirdēt, bet arī sadarboties ar nevalstisko organizāciju sektoru ilgtspējīgai teritorijas attīstībai.

Diskusiju vadīs pieredzējis moderators un pilsoniskās sabiedrības aktīvists Āris Ādlers.  Viņš ir vietu attīstības speciālists, kurš iestājas par iekļaujošu attīstību, kas paredz pastāvīga dialoga uzturēšanu starp iedzīvotājiem un pašpārvaldi. Ārim ir praktiska pieredze sabiedrības līdzdalības jautājumos pašvaldību un Eiropas līmenī. 

Demokrātijas kultūras stiprināšana ir viens no Aktīvo Iedzīvotāju fonda mērķiem, kuru ar savām iniciatīvām veicina arī trīs partnerības Dienvidlatgalē - Krāslavas rajona partnerība, Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība “Kaimiņi” un Preiļu rajona partnerība -, īstenojot projektu “ES Dienvidlatgalē varu”.

Šādas diskusijas ar vietējo pašvaldību politiķiem paredzētas arī Preiļu rajona partnerības, kā arī Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerības „Kaimiņi”” teritorijās. Par datumu un laiku informācija tiks precizēta.

Dalība seminārā “zaļās“ jeb drošās zonas ietvaros, uzrādot  Covid-19 vakcinācijas sertifikātu vai izziņu par Covid-19 infekcijas pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Semināra laikā tiks nodrošināti valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. 

 

Avots: Krāslavas rajona partnerība

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.