Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Kopējo kapacitāti stiprina mācības no citiem un dalīšanās savās zināšanās

04.04.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "Labklājībai" kapacitātes stiprināšana
Kopējo kapacitāti stiprina mācības no citiem un dalīšanās savās zināšanās

Janvāris biedrībai  pagāja Instagram zīmē kopā ar Sindiju Bokāni, kura ir Instagram platformas pārzinātāja un māca dažādus knifus, lai šī platforma palīdzētu ikdienas darbā un vēstījuma nodošanā plašākai sabiedrībai.

Tiešsaistē tika apgūts, kā noformēt organizācijas profilu, izstrādāt publikāciju plānu, kā izvēlēties tēmas publikācijām un ar kādām metodēm panākt vajadzīgo efektu. 

Savukārt klātienes nodarbībā tiekoties,  praksē tika apgūts, kā labāk veidot foto un video materiālus Instagram publikācijām. Mācību procesā tapa arī reel, ko var noskatīties Jūrciemu Instagram kontā https://instagram.com/jurciemi?igshid=YmMyMTA2M2Y= 

Apmācību beigās biedrības komanda pieņēma 30 dienu Instagram izaicinājumu, kura laikā apgūto lika lietā un vairoja Jūrciemu un savas darbības popularitāti.

Sekot biedrības veikumam Instagramā var @jurciemi.

Savukārt kopā ar Māri Milleru biedrība  izstrādāja biznesa modeli nākamajiem diviem gadiem.

Viena no vērtīgākajām lietām, ko pamazām biedrība mēģina ieviest, ir zināšanu apmaiņa pašiem savā starpā, kas atklājās kā veids, stiprināt kopējo kapacitāti. 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.