Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Labklājībai
  • Projekts: Biedrības "Labklājībai" kapacitātes stiprināšana
  • Īstenošanas periods: 2022-06-01 - 2023-05-31
  • Īstenošanas reģions: Kurzeme
  • Kopējais budžets: 19 044.95 EUR
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Dace Treimane-Freimane, e-pasts: dace.tf@gmail.com; tālr.: 26409483
  • Projekta informācijas vietne: https://www.facebook.com/KapacitateLabklajibai

Projekta "Biedrības "Labklājībai" kapacitātes stiprināšana" mērķis ir spēcināt biedrības finansiālos un cilvēkresursus veidos, kas ilgtermiņā sekmēs biedrības mērķu īstenošanu, veicinot iedzīvotāju līdzdalību un vienotas kopienas attīstību.

Mērķa izpilde balstās uz trim pamatakmeņiem - stratēģijas izveidi, neatkarīga finansējuma vairošanu un popularitātes veicināšanu. Uzsvars likts uz skaidra plāna un darbības modeļa radīšanu visās trīs jomās un uz tādu zināšanu apguvi, kas būtu piemērotas tieši biedrības situācijai. Šādi, kompleksi, spēcinot savus resursus, biedrība gūs pozitīvu ietekmi uz savām spējām ilgtermiņā, un tas savukārt ļaus stiprināt iedzīvotāju līdzdalību un demokrātijas tradīcijas Lapmežciema apkaimē.

Izstrādājot darbības stratēģiju tiks apzinātas iedzīvotāju domas un ņemti vērā kvalitātes vadības principi, kas ļaus biedrībai radīt pārredzamu plānu darbam apkaimes labā nākamajiem trim gadiem. Iepazīstot pieredzi finansējuma piesaistē, iemācoties uzrunāt potenciālos ziedotājus un izstrādājot sev saimnieciskās darbības plānu, biedrība izveidos pamatu sava neatkarīga finansējuma radīšanai. Saņemot konsultācijas mārketingā par savai situācijai piemērotu komunikāciju ar auditoriju un izveidojot funkcionālu mājas lapu, biedrība spēs efektīvāk vēstīt par savu darbību, sekmēt atpazīstamību un uzticību sev kā organizācijai.

Spēcīgāka biedrības kapacitāte uzskatāma par ieguvumu visiem Lapmežciema pagasta iedzīvotājiem. Prasmīgāka un efektīvāka biedrības darbība spēs piesaistīt jaudīgākus cilvēkresursus apkaimes labā, veicināt iedzīvotāju līdzdalību un apkaimes vienotību, sniegt atbalstu mazāk aizsargātajiem iedzīvotājiem.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.