Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Stratēģija tuvākajiem 3 biedrības darbības gadiem gatava

31.10.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrības "Labklājībai" kapacitātes stiprināšana
Stratēģija tuvākajiem 3 biedrības darbības gadiem gatava

Biedrība “Labklājībai”  ar prieku paziņoja, ka biedrības valde 28. oktobrī ir apstiprinājusi "Labklājībai" Saturisko Stratēģiju 2023. - 2025. gadam. Stratēģija ir viens no pieturpunktiem kapacitātes celšanas projekta gaitā, un līdz ar stratēģijas apstiprināšanu, biedrība var sākt darbu pie Stratēģijas ieviešanas jau ar 2022. gada novembri.

Biedrības "Labklājībai" Saturiskā Stratēģija paredz 4 galvenos darbības jeb attīstības virzienus nākamajiem trim gadiem:

  1. viedās apkaimes veidošana Jūrciemos, īstenojot aktivitātes, kas veicina ekonomikās un sociālās vides attīstību un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu;
  2. vienotas informatīvas platformas attīstīšana vietējiem un apkaimes iedzīvotājiem, apkaimes viesiem, popularizējot zīmolu “Jūrciemi”;
  3. pasākumu īstenošana, ar mērķi attīstīt vietējo iedzīvotāju lokālpatriotismu un piederību Jūrciemu reģionam, kā arī veicināt visu paaudžu iedzīvotāju iesaistīšanos vietējās kopienas aktivitātēs;
  4. biedrības Attīstības plāna 2023. - 2025. gadam īstenošana. Attīstības plāns 2023. – 2025. gadam ir veidot kā atsevišķs dokuments, un tas ietver uzdevumus, kas veicami biedrības attīstībai un spēcināšanai.

Darbu pie Stratēģijas izstrādes biedrība uzsāka šī gada jūnijā un ar novembri uzsāks darbu pie Stratēģijas ieviešanas dzīvē. Pirmie uzdevumi būs noteikt atbildības sfēras, kā arī izveidot darba plānu un budžetu 2023. gadam.

Īpaša pateicība par iespēju mācīties un augt Rasmai Pīpiķei, kura palīdzēja biedrības stratēģijas izstrādē.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.