Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aicina NVO un iedzīvotājus izmantot jaunu sadarbības platformu Ķekavas novadā

Aicina NVO un iedzīvotājus izmantot jaunu sadarbības platformu Ķekavas novadā

Ar mērķi veicināt Ķekavas novada nevalstiskā sektora sadarbību biedrība “Partnerība “Daugavkrasts” ir atklājusi jaunu sadarbības platformu nvo.daugavkrasts.lv. Platforma ļaus ikvienam Ķekavas novadā un Rīgas apkārtnē sameklēt jaunus partnerus, regulāri informēt par notiekošo un uzzināt jaunumus. Aicinām organizācijas iesūtīt informāciju par saviem notikumiem un projektiem, lai par tiem uzzinātu plašāka sabiedrība!

Platforma tika iecerēta un izstrādāta Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā kapacitātes projekta ietvaros ar mērķi atspoguļot Ķekavas novada un citu Pierīgas novadu pilsoniskās sabiedrības aktivitātes, kā arī lai izveidotu virtuālu koprades telpu esošajām un jaunām nevalstisko organizāciju partnerībām.

Platformā izvietotā informācija sasniegs partnerības biedrus, gandrīz četrus simtus Ķekavas novada nevalstisko organizāciju, un - ar Ķekavas novada informatīvo atbalstu - arī ikvienu novada iedzīvotāju.

“Projekta ideja brieda lēnām. Partnerībā bijām izzinājuši nevalstiskā sektora vajadzības, darbu rosinošos un bremzējošos apstākļus, biedrību savstarpējo saskarsmi un sadarbību ar pašvaldību. Aktīvākie novada iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas allaž uzsvēra nepieciešamību veidot vienotu platformu, lai dotu jaunu elpu gan sadarbībai, gan tāpēc, lai spētu labāk pārstāvēt savas intereses pašvaldībā un arī palīdzētu iedzīvotājiem iekļauties lēmumu pieņemšanas procesos novadā. Tagad jaunā platforma ir atvērta darbam. Aicinām uz sadarbību ikvienu!” - tā par jauno platformu stāsta partnerības administratīvā vadītāja Aiga Smiltāne.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.