Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Partnerība "Daugavkrasts""
  • Projekts: Partnerības Daugavkrasts kapacitātes stiprināšana jaunas funkcijas attīstīšanai
  • Īstenošanas reģions: Pierīga
  • Kopējais budžets: 19 933.83 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: nav
  • Kontaktpersona: Aiga Smiltāne, e-pasts: info@daugavkrasts.lv, tel.: 25418113

Biedrības "Partnerība Daugavkrasts" projekta mērķis ir biedrības kapacitātes stiprināšana, lai varētu attīstīt jaunu funkciju - pilsoniskās sabiedrības sadarbības aktivizēšanu un pārstāvniecību Ķekavas novadā. Projekta realizācijas rezultātā tiks izstrādāti nepieciešamie dokumenti un realizētas aktivitātes, kas biedrībai ļaus kļūt par nevalstiskā sektora kontaktpunktu Ķekavas novadā, ieviešot un īstenojot tādas darbības kā nevalstiskā sektora sadarbības veicināšana, jaunu projektu piesaiste, ideju realizācija, kā arī pārstāvniecība pašvaldībā, u.c. institūcijās. Iespējams, kontaktpunkta izveide Ķekavas novadā būs aizsākums - pilot projekts, kā rezultātā nākotnē tiks izveidots NVO kontaktpunkts Pierīgas teritorijā.

Projekta aktivitātes saistītas ar līdzšinējo biedrības darbības auditu, dokumentu izstrādi jaunās funkcijas ieviešanai - vadlīnijas nevalstiskā sektora sadarbībai, tai skaitā, sadarbībai ar pašvaldību, nepieciešamā finansējuma aprēķins un piesaistes iespējas, biedru iesaistes un brīvprātīgā darba un pienākumu definēšanu, ikgadējo notikumu plāna un kalendāra izstrādi. Lai sagatavotu un ieviestu visu iepriekš minēto, tiks izveidota biedrības biedru pārstāvēta darba grupa, tiks organizētas fokusgrupas un seminārs veiktā audita un izstrādāto dokumentu apspriešanai un izvērtēšanai, kā arī labākā satura apstiprināšanai. Savukārt pieredzes apmaiņas brauciens uz kādu no nevalstiskā sektora kontaktpunktiem Latvijā dos iesaistītajām personām nepieciešamo redzējumu un zināšanas tā darbībā. Lai nodrošinātu operatīvu informācijas apmaiņu un apspriešanu, tiks izstrādāta tīmekļa platforma, kurā sasaistīsim partnerības mājas lapas sadaļas par nevalstiskajām organizācijām, FaceBook lapu un izveidotās kontaktu grupas.

Projekts dos nozīmīgu ieguldījumu biedrības "Partnerība Daugavkrasts" pārejai jaunā kvalitātē, kapacitātes attīstībai, uzņemoties jaunu funkciju un veicot tās realizāciju, attiecīgi nodrošinot ilgtspējīgu darbību.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.