Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Publicētas vadlīnijas sabiedrības līdzdalībai Ķekavas novadā

Publicētas vadlīnijas sabiedrības līdzdalībai Ķekavas novadā

Partnerība “Daugavkrasts” publiskojusi vadlīnijas sabiedrības līdzdalībai Ķekavas novada pašvaldībā, kas izstrādātas vairāk nekā gadu ilgušā mērķtiecīgi virzītā diskusiju un pārmaiņu procesā.  Tās kalpos par sadarbības ceļa karti kā pašvaldības darbam sabiedrības labā, tā NVO kontaktpunkta Partnerības “Daugavkrasts” interešu pārstāvības, resursu un zināšanu pārneses darbā.

Vadlīnijas ir pieejamas Partnerības “Daugavkrasts” mājaslapā: https://ej.uz/vadlīnijas_sadarbība.

Vadlīniju mērķis ir sniegt atbalstu Ķekavas novada pašvaldībai un iedzīvotājiem savstarpējās sadarbības veidošanai, lai pašvaldības pieņemtie lēmumi un rīcība būtu demokrātiski apspriesta un saskaņota ar novada iedzīvotājiem, ieklausoties viņu vajadzībās.

Vadlīniju izstrāde balstīta uz pētījumiem par Latvijas pašvaldību pieredzi sabiedrības līdzdalības nodrošināšanā, starptautiskajiem standartiem šajā jomā, normatīvo regulējumu (spēkā esošo un izstrādes stadijā esošo), kā arī fokusgrupām ar Ķekavas novada NVO pārstāvjiem un pašvaldības deputātiem un darbiniekiem.

Vadlīniju izstrāde ir viena no  Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā kapacitātes projekta aktivitātēm, kura ietvaros Daugavkrasts vēlas aktivizēt pilsonisko sabiedrību sadarbībai un izveidot aktīvo iedzīvotāju kopienu un nevalstisko organizāciju pārstāvniecību apvienotajā Ķekavas novadā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.