Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” pārmaiņu priekšā

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” pārmaiņu priekšā

Šī gada jūnijā AIF kapacitātes projekta ietvaros biedrība “Partnerība Daugavkrasts” ir uzsākusi vērienīgu pārmaiņu procesu organizācijā. Projekta mērķis ir stiprināt organizācijas kapacitāti, lai varētu attīstīt jaunu funkciju - pilsoniskās sabiedrības sadarbības aktivizēšanu un pārstāvniecību Ķekavas novadā.

Projekts palīdzēs biedrībai veikt sarežģītu divlīmeņu kvalitatīvo pāreju nākamajā līmenī: politiku līmenī no LEADER finansējuma administrētāja Ķekavas novadā kļūt par nevalstiskā sektora kontaktpunktu Ķekavas novadā, veicinot  kopienu, NVO un aktīvo novadnieku sadarbību, jaunu projektu piesaisti, novadnieku ideju realizāciju, kā arī pārstāvniecību pašvaldībā un citās institūcijās, bet administratīvi teritoriālā līmenī - paplašināt savu ietekmes teritoriju apvienotajā Ķekavas un Baldones novadā. Projekta virzītāji cer, ka kontaktpunkta izveide Ķekavas novadā būs aizsākums – pilotprojekts NVO kontaktpunktam visā Pierīgas teritorijā.

Projektā biedrība veiks savas darbības auditu, izstrādās dokumentu bāzi jaunās funkcijas ieviešanai – vadlīnijas nevalstiskā sektora sadarbībai, tai skaitā NVO sadarbībai ar pašvaldību, veiks pārmaiņām nepieciešamā finansējuma aprēķinu un tā avotu apzināšanu, plānos biedru iesaisti, brīvprātīgo darbu un definēs pienākumus, kā arī izstrādās apvienotā novada NVO ikgadējo notikumu plānu un kalendāru.

Vērienīgā projekta īstenošanai “Daugavkrasta” biedri ir izveidojuši darba grupu, tiks organizētas fokusgrupas un seminārs, savukārt pieredzes apmaiņas brauciens uz kādu no NVO kontaktpunktiem Latvijā sniegs vajadzīgo pieredzi un zināšanu apmaiņu šādu centru darbības nodrošināšanai. Projekta ietvaros tiks izstrādāta interneta platforma, kurā tiks sasaistītas partnerības mājaslapas sadaļas par nevalstiskajām organizācijām un notikumiem tajās, Facebook lapa un izveidotā novada nevalstiskā sektora kontaktu bāze.

Šis projekts būs nozīmīgs ieguldījums biedrības “Partnerība Daugavkrasts” pārejai jaunā kvalitātē, tās kapacitātes attīstībai, uzņemoties jaunu funkciju un nodrošinot ilgtspējīgu darbību.

 Avots: biedrība Partnerība Daugavkrasts”

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.