Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aicina piedalīties darbnīcā “Sadarbība – iespēja attīstībai!”, lai izstrādātu 10 soļu finansējuma piesaistes plānu

28.10.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!
Aicina piedalīties darbnīcā “Sadarbība – iespēja attīstībai!”, lai izstrādātu 10 soļu finansējuma piesaistes plānu

Biedrība „SATEKA” aicina interesentus piedalīties tiešsaistes darbnīcā “Sadarbība – iespēja attīstībai!”, kura norisināsies nākamnedēļ ceturtdien, 3.novembrī, plkst.11:00. Darbnīcas mērķis: apzināt dalībnieku idejas un viedokļus, diskutējot un definējot sadarbības veicināšanas iespējas, lai attīstītu organizāciju finansiālo neatkarību un veicinātu aktīvu kopienu pilsonisko līdzdarbošanos. Tās ietvaros tiks izstrādāti izdales materiāli “10 soļi veiksmīgai finansējuma piesaistei NVO”.

Pasākuma programma - pieejama ŠEIT.

Pieteikšanās dalībai apmācībās līdz š.g.01.novembrim (ieskaitot):

  • Sūtot e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot tajā vārdu, uzvārdu un telefona numuru vai
  • Zvanot uz SATEKAS biroju - +371 26330257 vai
  • Aizpildot reģistrācijas anketu: http://www.ej.uz/darbnica_03_11.

Reģistrācijas anketā pieejama darbnīcas dienas kārtība.
Dienu pirms darbnīcas uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta pieslēgšanas saite.

Dalība darbnīcā BEZMAKSAS!  

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību "SATEKA" var sazināties, rakstot e-pastu - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 26330257 (birojs)!

Darbnīca norisinās projekta Nr. AIF/2021/IK/23 “Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!”, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros. Par darbnīcas saturu atbild biedrība “SATEKA”.

Vairāk par projektu un tā aktivitātēm lasīt šeit: https://www.sateka.lv/aif/

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.