Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "SATEKA"
  • Projekts: Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!
  • Īstenošanas periods: 2021-07-01 - 2022-12-31
  • Īstenošanas reģions: Vidzeme
  • Kopējais budžets: 19 990.40
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Henric Johansson Consult (Norvēģija)
  • Kontaktpersona: Daiga Gargurne, e-pasts: daiga@sateka.lv, tālr.: 29177019
  • Projekta informācijas vietne: https://www.sateka.lv/aif/

Projekta "Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!" mērķis ir paaugstināt biedrības "SATEKA" institucionālo un cilvēkresursu kapacitāti, attīstīt labas pārvaldības un atklātības principus biedrības darbā un sadarbībā un sekmēt ilgtspējīgu biedrības attīstību un darbību, lai nodrošinātu mērķtiecīgu, progresīvu attīstību un veicinātu efektīvu vietējās kopienas pilsonisko līdzdalību. Projektu aktivitātes un mērķu sasniegšanu īsteno biedrība "SATEKA", kura darbojas Gulbenes novada teritorijā.

Projekta aktivitātes: attīstības stratēģijas un publicitātes vadlīniju izstrāde, apmācības, diskusijas, darbnīcas, ir vērstas uz biedrības kapacitātes paaugstināšanu, tās statūtos noteikto mērķu sasniegšanu un pilsoniski aktīvas sabiedrības attīstībai Gulbenes novadā. Projekta pamats ir veidots uz biedrības pieredzi ar vietējām organizācijām un iedzīvotājiem, uzņēmējiem un vietējo pašvaldību. Biedrības plānotās aktivitātes un darbības rada iespēju motivēt vietējos iedzīvotājus iesaistīties dažādās pilsoniskās sabiedrības aktivitātēs, veidojot izpratni par biedrības darbību, kā arī aicina vietējo sabiedrību līdzdarboties. Tāpat, projekta aktivitātes stiprinās biedrības iekšējo, kā arī biedru un biedrorganizāciju kapacitāti, nodrošinās biedrības darbības norišu caurskatāmību un veicinās papildus finansējuma piesaisti biedrības darbībai.

Projekta rezultāti: izstrādāta un sākta ieviest biedrības darbības attīstības stratēģija, izstrādātas komunikācijas un vizuālās atpazīstamības vadlīnijas, biedrības moto un video vizuālā vizītkarte. Biedrības darbā ieviesta vadības procesa organizēšana un uzraudzības un novērtēšanas M&E pieeja, paaugstināta biedrības iekšējā kapacitāte un darbības caurskatāmība; veicināta projekta aktivitāšu apmeklētāju izpratne par dažādu stratēģiju un vadlīniju izstrādi, jaunu metožu ieviešanu biedrību darbībā. Ir īstenotas vienotas pilsoniskās aktivitātes Gulbenes novada teritorijā, kas paaugstinās vietējās sabiedrības pilsonisko līdzdalību.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.