Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

„SATEKA” aicina iegūt jaunas zināšanas stratēģisko mērķu izvirzīšanā un to realizēšanā

15.09.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!
„SATEKA” aicina iegūt jaunas zināšanas stratēģisko mērķu izvirzīšanā un to realizēšanā

Biedrība „SATEKA” aicina interesentus piedalīties tiešsaistes apmācībās, iegūstot jaunas zināšanas stratēģisko mērķu izvirzīšanā un to realizēšanā:

  • š.g. 20.septembrī plkst.14:00 -  "Stratēģiskā plānošana, ieviešana, uzraudzība un novērtēšana – produktīvs, veiksmīgs un harmonisks organizācijas darbības process!" Apmācību tēmas: Stratēģiskās plānošanas process, prioritāšu izvirzīšana, mērķu un uzdevumu noteikšana, rezultātu un rādītāju definēšana, uzraudzība un izvērtēšana.
  • š.g. gada 21.septembrī plkst.14:00 - "Plāno, dari, pārbaudi, rīkojies – kvalitatīvi pārvaldi procesus!” Apmācību tēmas: Iekšējo un ārējo resursu apzināšana, cilvēku resurss, kvalitātes vadības sistēmas loma un darbības plānošana.

Pieteikšanās dalībai apmācībās līdz š.g.18.septembrim (ieskaitot):

  • Sūtot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot tajā vārdu, uzvārdu un telefona numuru;
  • Zvanot uz SATEKAS biroju: +371 26330257 vai
  • Aizpildot reģistrācijas anketu: www.ej.uz/apmacibas_septembris .

Dienu pirms apmācībām uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta pieslēgšanas saite. Dalība apmācībās: BEZMAKSAS!  

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību "SATEKA" var sazināties, rakstot e-pastu - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 26330257 (birojs).

Apmācības norisinās projekta Nr. AIF/2021/IK/23 “Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!”, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros. Par apmācību saturu atbild biedrība “SATEKA”.

Vairāk par projektu un tā aktivitātēm lasīt šeit: https://www.sateka.lv/aif/

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.