Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aicinājums piedalīties NVO gadatirgū Gulbenes novadā!

19.09.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!
Aicinājums piedalīties NVO gadatirgū Gulbenes novadā!

Aicinām Gulbenes novada biedrību/ nodibinājumu, uzņēmumu un pašvaldības pārstāvjus, kā arī jebkuru interesentu piedalīties sadarbības veicināšanas pasākumā – “NVO gadatirgus”, kurš norisināsies 2022.gada 29.septembrī, no plkst.15:00, Gulbenes kultūras centrā!

“NVO gadatirgus” tiek organizēts ar mērķi vietējo sabiedrību iepazīstināt ar teritorijā esošo biedrību darbības virzieniem, radot labvēlīgu vidi atvērtām diskusijām par savstarpējo sadarbību un sabiedrības līdzdalības iespējām un ieguvumiem, kā arī finansiālām sadarbības iespējām un vairotu savstarpējo atpazīstamību. Šajā aktivitātē tiek sniegta iespēja izzināt organizāciju darbu un iespējas iesaistīties biedrībās kā jaunam biedram.

Pieteikšanās dalībai “NVO gadatirgū” līdz š.g. 26.septembrim (ieskaitot):

  • Sūtot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot tajā vārdu, uzvārdu un telefona numuru;
  • Zvanot uz SATEKAS biroju: +371 26330257;
  • Aizpildot reģistrācijas anketu: https://ej.uz/NVOgadatirgus.

Reģistrācijas anketā pieejama informācija par dienas kārtību.

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību "SATEKA" var sazināties, rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot: +371 26330257 (birojs).

Dalība “NVO gadatirgū” BEZMAKSAS.

Aktivitāte norisinās projekta Nr. AIF/2021/IK/23 “Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!” ietvaros, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Par aktivitātes saturu atbild biedrība “SATEKA”.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.