Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aicina piedalīties stratēģiju izstrādes darbnīcās Gulbenē

16.02.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!
Aicina piedalīties stratēģiju izstrādes darbnīcās Gulbenē
Biedrība „SATEKA” aicina piedalīties divās organizāciju stratēģijas izstrādes bezmaksas darbnīcās – “Vērtības. Vīzija. Virzība” un “Mērķi un uzdevumi – rezultāti un monitorings”, kuras norisināsies š.g. 04.martā plkst.11:00 un 25.martā, plkst.11:00 biedrības “SATEKA” birojā – Ābeļu ielā 17 (2.stāvs), Gulbenē.
 
Darbnīcu mērķis ir darbojoties ideju ģenerēšanā, noteikt savas organizācijas galvenās prioritātes, mērķus un uzdevumus un analizēt tos, lai nākotnē radītu labvēlīgu vidi veiksmīgā attīstības virzienu definēšanā un pilnveidē, kā arī līdzdarboties biedrības “SATEKA” darbības attīstības stratēģijas izstrādē.
 
Darbnīcas vadīs treneri – Ieva & Henrich Johansson no MeYou.One.
 
Pieteikšanās dalībai darbnīcā:
  • Sūtot e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot tajā vārdu, uzvārdu un telefona numuru vai
  • Zvanot uz SATEKAS biroju – +371 26330257 vai
Darbnīcas norisināsies “zaļajā” režīmā.
 
Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību “SATEKA” var sazināties, rakstot e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 26330257 (birojs)!
 
Darbnīcas norisinās projekta Nr.AIF/2021/IK/23 “Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!” ietvaros, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
 
 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.