Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

"Klubs " Māja" - jaunatne vienotai Eiropai" aicina pieteikties apmācībām "Kā neapjukt vēlēšanu džungļos"

17.08.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Izproti, iesaisties, lem!

Klubs “Māja” realizē projektu “Izproti, iesaisties, lem!”, kura ietvaros tiek rīkotas apmācības darbā ar jaunatni iesaistītajiem par jauniešu politisko izglītošanu un sniegtas neformālas mācību metodēm par gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.

Apmācības norisināsies 24. augustā no 12:00 līdz 17:00 Krustpils Kultūras centrā  (Rīgas iela 212, Jēkabpils).

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākumā būs iespēja ne tikai iegūt vērtīgu informāciju, bet dalībniekiem, kas ieradīsies uz apmācībām klātienē, tiks piešķirta fiziska kopija ar metodiskajiem materiāliem, kur apkopotas īpaši izstrādātas neformālās izglītības metodes par to kā labāk jauniešus izglītot par vēlēšanām un politisko sistēmu Latvijā, lai jauniešus šīs tēmas ieinteresētu nevis atbaidītu. 

Apmācībām ir iespēja pievienoties arī attālināti, taču attālinātā formātā nebūs iespēja apmācībās piedalīties praktiski, kā arī netiks nodrošināta metodisko materiālu fiziska kopija.

Pasākumā tiks nodrošināta ēdināšana (pilnvērtīga pusdienu un kafijas pauzes), kā arī tiks segts sabiedriskais transports no Rīgas (ar izņēmumiem - ja nokļūšana uz pasākumu vietu Jums sagādā grūtības, lūdzu, sazinieties ar mums pēc iespējas ātrāk).

Dalībnieku skaits klātienē ir ierobežots, tādēļ laipns lūgums vēlākais līdz 19. augusta plkst. 12.00 aizpildīt īsu reģistrācijas anketu https://ej.uz/aifapmacibas (jāaizpilda anketa arī tiem, kas attālināti pieslēgsies).


Vēlamies informēt, ka dalībnieki, kas nebūs aizpildījuši pieteikuma anketu, pasākumā netiks ielaisti!

Jautājumu gadījumā zvaniet -  22065388 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.