Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aicina uz semināru “Demokrātija: efektīva, caurskatāma un ērta ikvienam”

Aicina uz semināru “Demokrātija: efektīva, caurskatāma un ērta ikvienam”

Seminārs notiek klātienē 2022. gada 30. septembrī plkst. 10:00-13:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā Konferenču zālē. 

Pieteikšanās līdz 27. septembrim šeit.

Seminārā ar prezentāciju uzstāsies Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā projektu vadītājs Vadims Murašovs, kurš iepazīstinās ar biroja darbību Latvijā demokrātijas stiprināšanas jomā un pieejamajām atbalsta programmām nevalstiskajam sektoram dažādu iniciatīvu īstenošanai. Pēc prezentācijām sekos radošā darbnīca, kur varēs smelties idejas lielākām un mazākām iniciatīvām demokrātijas un pilsoniskās iesaistes stiprināšanai, tajā skaitā atklātības un caurspīdīguma vairošanai publiskajā pārvaldē, apkarojot pat vissīkākās korupcijas izpausmes.

Seminārā aicina piedalīties Delnas biedrus, nevalstiskās organizācijas, aktīvos iedzīvotājus, akadēmiķus un ikvienu interesentu, kuram rūp demokrātija, tiesiskums un godīgums Latvijā.

 

 PROGRAMMA

10:00 | Delnas direktores Ineses Tauriņas uzruna un iepazīstināšana ar semināra programmu.

Prezentācija “Delnas darbi”.

10:30 | Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā projektu vadītāja Vadima Murašova prezentācija par biroja darbību demokrātijas stiprināšanas jomā un atbalsta programmām nevalstiskajam sektoram.

Jautājumi & Atbildes.

11:30 –13:00 | Radošā darbnīca kopā ar Delnu un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā “Ko varam darīt, lai spēcinātu demokrātiju?”

13:00 –14:00 | Kopīgas pusdienas.

 

Avots: www.delna.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.