Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Partnerība Daugavkrasts aicina uz Norvēģijas eksperta lekciju par sadarbību starp publisko un nevalstisko sektoru

26.01.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: NVO sadarbības platformas attīstība novadā
Partnerība Daugavkrasts aicina uz Norvēģijas eksperta lekciju par sadarbību starp publisko un nevalstisko sektoru
Turpinot attīstīt NVO sadarbības platformu Ķekavas novadā, 2023. gada 1.februārī plkst. 17.00 Partnerība "Daugavkrasts" aicina visus interesentus uz lekciju, kurā pasniedzēji no Norvēģijas universitātes Zaļās attīstības koledžas stāstīs par kopdarbību starp publisko un nevalstisko sektoru, tās nozīmi un stratēģijām. 

 
Lekcijā tiks runāts par šādām tēmām:

  • Pārvaldība – sadarbība starp starp publisko un sabiedrisko sektoru, ieinteresētajām pusēm, īss idejas izklāsts, paskaidrojums – kāpēc tas nepieciešams un iepazīstināšana ar principiem.
  • Kā iedzīvināt norvēģu "brīvprātīgā darba metodi" jeb brīvprātīgo iesaisti sabiedriskās aktivitātēs, lai izveidotu kopienas iniciatīvas un palielinātu to īstenošanas spēku. Kas ir “atvēršanas un noslēguma” mini sesijas, kā tās izmantot.
  • Kā “kopradīšanu” (aktīvu un uz dialogu balstītu sadarbību starp pilsonisko sabiedrību, iestādēm un uzņēmumiem) var efektīvi izmantot, lai izveidotu, stiprinātu un uzlabotu radošo inovāciju starp vietējām kopienām un pašvaldību/vietējām iestādēm, piemēri, kā to pielietot praksē.
 
Lekcijai tiks nodrošināta tulkošana.
 
Plašāka informācija:
 
Partnerība "Daugavkrasts"
Aiga Smiltāne
Tel. 25418113

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.