Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Partnerība "Daugavkrasts""
  • Projekts: NVO sadarbības platformas attīstība novadā
  • Īstenošanas reģions: Pierīga
  • Kopējais budžets: 19 998.58 eiro
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Norwegian University College of Green Development
  • Kontaktpersona: Sandra Zilberta, e-pasts: sandra.zilberta@gmail.com, tel.: 22078722

Projekta mērķis ir NVO kontaktpunkta sadarbības platformas attīstība Ķekavas novadā, izveidojot sadarbībspējīgu vidi nevalstiskajam sektoram, pilnveidojot komunikācijas instrumentus, līderu zināšanas un kompetenci.

Projekta realizēšana būs kā nākamais solis, lai attīstītu un nostiprinātu biedrības jauno funkciju NVO interešu pārstāvniecības jomā Ķekavas novadā. Projekta realizācija palīdzēs atrisināt divas no kapacitātes vajadzībām:

1.Cilvēkresursu vajadzību, stiprinot esošos biedrus kā biedrības komandas kodolu, un brīvprātīga darba principu iedzīvināšanu, kā arī jauno biedru piesaisti;
2. Informētību par NVO kontaktpunkta darbību novadā, ko panāksim realizējot aktīvu informācijas kampaņu.

Pirmā kapacitātes vajadzība tiks risināta, nodrošinot esošajiem un topošajiem biedrības biedriem nepieciešamās apmācības kapacitātes attīstībai, zināšanu pilnveidošanai, komandas veidošanas pamatprincipu apguvei un brīvprātīgā darba kustības attīstīšanai biedrībā kā NVO kontaktpunktā. Tāpat pilnveidosim zināšanas par sadarbības veidiem un pilnveidošanas iespējām, lai izveidotu ilgtspējīgu NVO sadarbības platformu novadā. Savukārt otro kapacitātes vajadzību risināsim ar informācijas kampaņas norisi gan klātienē novada apdzīvotajās vietās, gan dažādos informatīvajos avotos – biedrības un novada mājaslapās, FaceBook lapās, un citos informācijas avotos. Tādejādi tiks uzlabota NVO kontaktpunkta un sadarbības platformas atpazīstamība, piesaistot tai aktīvos novada iedzīvotājus, biedrības, iedzīvotāju kopienas.

Galvenie projekta rezultāti būs komandas izveide un brīvprātīgā darba principu ieviešana NVO kontaktpunkta darbībā un NVO sadarbības platformas atpazīstamība, un jaunu biedru piesaiste biedrībai, caur ko pieaugs arī to iesaiste NVO kontaktpunkta darbībā. Projektā primāri tiks iesaistīti biedrības biedri, kā arī Ķekavas novada nevalstiskās organizācijas, īpašu uzsvaru liekot uz apdzīvoto vietu iedzīvotāju kopienām un iespējām aktivizēt jaunas iedzīvotāju grupas.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.