Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

NVO aicinātas piedalīties mācību ciklā par sadarbības stiprināšanu organizācijās un kopienās

22.11.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: NVO sadarbības platformas attīstība novadā
NVO aicinātas piedalīties mācību ciklā par sadarbības stiprināšanu organizācijās un kopienās

Attīstot NVO sadarbības platformu Ķekavas novadā un rosinot jaunu iedzīvotāju kopienu veidošanos, biedrība “Partnerība Daugavkrasts” aicina uz bezmaksas apmācību un diskusiju ciklu komandas veidošanas un sadarbības prasmju stiprināšanai. Apmācībās un diskusijās aicināts piedalīties ikviens nevalstiskā sektora vai esošo un topošo iedzīvotāju kopienu pārstāvis.

 • 30.novembris plkst.18.00 tiešsaistes nodarbība: https://us06web.zoom.us/j/81981873244
  Konfliktu risināšanas pieeja biedrībās un iedzīvotāju kopienās// lektore, komandu efektivitātes trenere Sanita Aišpure.
 • 7.decembris plkst.17.00 tiešsaistes vebinārs: https://us06web.zoom.us/j/84878948159
  Iedzīvotāju kopienu sadarbība: kopienas ietvaros, uz āru – savstarpējā, ar pašvaldību// lektori Norvēģijas universitātes Zaļās attīstības koledžas pasniedzēji (tiks nodrošināts tulkojums).
 • 15.decembris plkst.18.00 klātienē (informācija sekos)
  Ķekavas novada NVO tikšanās/ diskusija par NVO sektora sadarbību novadā, veidojot kopīgu sadarbības – atbalsta – iedvesmas platformu

Uzmanību! Arī nākošā gada janvārī un februārī notiks apmācību un diskusiju cikls, tostarp ar norvēģu partneru piedalīšanos.

Spilgtākās dalībnieku atziņas no oktobrī notikušajām apmācībām:

 • “Radās pārliecība, ka spēšu izveidot savu kopienu. Cilvēkus nepieciešams iedrošināt darīt. Svarīga ir kopība un stipra pleca sajūta. Cilvēki ir dažādi un katram var būt noteikta loma komandā. Svarīgākais ir parādīt mērķi, uz kurieni iet.”
 • “Mācības deva iespēju caur palielināmo stiklu ieraudzīt savu lomu un vietu kopienā.”
 • “Svarīgi ir – nevis kā vairāk izdarīt pašam, bet - kopā. Prieks, ka mūsu tomēr ir daudz, ka kaimiņos ir cilvēki ar līdzīgu jušanu, domāšanu un dedzību. Kopienu līderiem ir ļoti svarīga izglītošanās un savstarpēja tīklošanās. Šis ļāva saprast, ko ir jēga darīt un ko var arī nedarīt. Jābūt reālam savu un kopienas resursu apzināšanā, taču kopumā – komandā ir spēks! Tika iedotas noderīgas metodes kā paskatīties uz darbu komandā un cilvēkiem, ar ko kopā strādājam. Sapratu, ka var būt dažāda motivācija, kāpēc mēs darbojamies kopienas labā.”

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.