Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aizvadīta LSKJ simtgades konference

07.11.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Augt, mācoties un darot
Aizvadīta LSKJ simtgades konference

Konference tika organizēta ar mērķi, lai atskatītos uz jaunatnes kustības vēsturi un pamatprincipiem, kā arī sniegtu konferences dalībniekiem jaunas zināšanas un prasmes veiksmīgai kustības misijas turpināšanai nākotnē.

Konferences programmu veidoja vairāku lektoru stāstījumi: Mārtiņš Vesperis dalījās ar atziņām par Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes spilgtākajiem vēstures notikumiem, Signe Ļuļēna iepazīstināja ar starptautisko humanitāro tiesību pamatnostādnēm, Solvita Bespalova stāstīja par Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) darbu starptautiskās sadarbības jomā un LSKJ Padomes priekšsēdētāja Mariona Baltkalne dalījās ar spilgtākajiem notikumiem LSKJ pēdējo 10 gadu laikā.

Pēc semināriem konferences dalībnieki varēja piedalīties kādā no darbnīcām:

  • jaunieši kā humānisma vēstneši – miera publiskās runas darbnīca;
  • jaunieši kā LSK nākotnes veidotāji – ideju un projektu plānošanas darbnīca;
  • jaunieši kā mūsdienu supervaroņi – stresa vadīšanas metožu darbnīca.

Konferences noslēgumā aicinājām kādreizējos brīvprātīgos jauniešus dalīties ar atmiņām par LSKJ un pieredzi jaunatnes nodaļās.

 

 

Informācija: www.redcross.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.