Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Apgūsti pasākumu plānošanu ar LSK jauniešiem

01.12.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Augt, mācoties un darot
Apgūsti pasākumu plānošanu ar LSK jauniešiem

Jebkura jauniešu iniciatīva, projekts vai aktivitāte ir vērtība, jo tā ne tikai attīsta jauniešu prasmes, bet arī iedvesmo viņu vienaudžus būt aktīviem, iesaistīties un arī palīdzēt tiem, kam klājas grūtāk.

19. oktobrī LSKJ Daugavpils nodaļa organizēja spēli un aktivitātes par pasākumu veidošanas prasmju attīstīšanu jauniešiem. Pasākuma programmā bija iekļautas sadaļas, kas sniedza ieskatu un papildināja jauniešu zināšanas par nepieciešamajām prasmēm, kas ļautu pašiem organizēt savus pasākumus. Pēc informatīvajām sadaļām, spēles veidā, pasākuma dalībniekiem bija jāizdomā sava pasākuma ideja, jāprezentē tā, un labākie tika apbalvoti ar balvu fondu – dāvanu karti.

Aktivitātes plānošana tika uzsākta LSKJ apmācību “Vasaras akadēmija 2023” laikā, kad brīvprātīgie tika mudināti domāt par veidiem, kā veicināt pilsonisko līdzdalību un padarīt savu vietējo kopienu iedzīvotājus aktīvākus.

Video var noskatīties https://youtu.be/_fkNe1XN7NY

 

Informācija: www.redcross.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.