Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Apstiprināta biedrības „Latvijas Mazpulki” stratēģija 2021.-2027. gadam

29.12.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: ReStarts!
Apstiprināta biedrības „Latvijas Mazpulki” stratēģija 2021.-2027. gadam

Latvijas Mazpulku padome 11. novembra sēdē apstiprinājusi jauno biedrības „Latvijas Mazpulki” stratēģiju 2021.-2027. gadam. Pati organizācija atzīst, ka stratēģija ir tās ilgtermiņa plāns, kurā esam definējuši vīziju, ko vēlamies sasniegt, misiju, kāpēc to darām, galvenos mērķus, ko vēlamies sasniegt. Stratēģija tika veidota daudzu plašu diskusiju rezultātā - vismaz piecas reizes dažādos formātos par to diskutēja Mazpulku padome, kā arī tai tika veltītas vairākas mazpulku vadītāju diskusijas. Uz diskusiju klātienē un arī attālināti tika aicināti arī brīvprātīgie – Rīgas Klubiņa jaunieši. Nozīmīgu pienesumu stratēģijas tapšanā deva diskusijas ar mūsu jauno Mazpulcēnu padomi - gan tiešsaistes tikšanās reizēs, gan arī klātienes diskusijā.

Kopā esam vienojušies, kā turpmāk virzīsimies, lai sasniegtu vīziju – “Latvijas Mazpulki ir lielākā un spēcīgākā bērnu jauniešu organizācija Latvijā” un darbosimies ar misiju – veicināt un pilnveidot bērnu un jauniešu radošumu, sadarbību un uzņēmību, stiprināt vietējās kopienas, labo padarīt vēl labāku. Stratēģijā ietverti mērķi mazpulcēnu, brīvprātīgo jauniešu un mazpulku vadītāju attīstībai, kā arī kopējai biedrības kapacitātes stiprināšanai. Būtiska ir arī lauku jauniešu interešu pārstāvība, kopienu stiprināšana un pilsoniskās līdzdalības veicināšana.

Pilnu stratēģijas tekstu varat lasīt mūsu mājas lapā https://mazpulki.lv/par-mums/.

 

Avots: www.mazpulki.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.