Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Latvijas Mazpulki"
  • Projekts: ReStarts!
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19 397.66 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Žanete Spale, e-pasts: zanete.spale@gmail.com, tel.: 29257897

Projekta mērķis ir restartēt biedrības “Latvijas Mazpulki” vadības metodes un rīkus, lai tā kļūtu par zinoši, moderni, kvalitatīvi vadītu organizāciju, kas efektīvi virza organizāciju uz tās mērķu sasniegšanu. Tā kā esam sabiedriska labuma organizācija un saņemam arī publisko finansējumu sabiedrības mērķu sasniegšanai mūsu jomā, tad projekta rezultātā veiksmīgāk un efektīvāk tiks sasniegti arī sabiedrības mērķi jaunatnes jomā. Projektā tiks ieviestas 5 savstarpēji saistītas aktivitātes:

- izstrādāta organizācijas attīstības stratēģija 2021.-2027. gadam;
- ieviesta kvalitātes vadības rokasgrāmata;
- ieviesti efektīvas vadības rīki;
- ieviestas izvērtējuma procedūras (M&E pieeja);
- apmācīta biedrības vadības komanda.

Kvalitatīvi izstrādāta stratēģija ļaus visiem organizācijas vadības procesā iesaistītajiem un biedriem mērķtiecīgāk virzīties organizācijas vīzijas virzienā, mērķtiecīgāk sasniegt tieši tos mērķus, kas identificēti kā biedrības būtiskākās vajadzības. Savukārt izstrādātās vadlīnijas un ieviestie IT rīki sekmēs efektīvāku laika izmantošanu, ikvienam būs izprotami veicamie uzdevumi, izvērtēti vajadzīgie resursi, komunikācija un informācijas izplatīšanas tīkli. Tāpat vadlīnijas nodrošinās nemainīgāku darbu izpildes kvalitāti, mainoties darbiniekiem jeb darbiniekiem aizstājot vienam otru. Sistemātiska mērķu izvirzīšanas monitoringa un izvērtējuma (M&E) pieeja veicinās organizācijas attīstību, ļaujot noturēt fokusu uz svarīgāko konkrētajam laika posmam, izvērtējumu balstot datos, ieviešot nepieciešamās rīcības izmaiņas. Ejot cauri projekta visiem posmiem - kopēja stratēģijas izstrāde, organizāciju vadības un IT rīku un metožu apguve, konsultācijas, testēšana, ieviešana, kā arī darba atvieglošana un efektivizēšana veidos motivētāku, apmierinātāku, vienotāku, efektīvāku biedrības vadības komandu.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.