Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Apzināt stiprās un vājās puses, lai veidotu publisko tēlu

25.09.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Nodibinājuma "Zinātnes un inovāciju parks" kapacitātes celšana
Apzināt stiprās un vājās puses, lai veidotu publisko tēlu

Šī gada 20. septembrī “Zinātnes un inovāciju parka” projektu vadītāji un asistenti projektu vadībā tikās apmācībās darba plānošanā, organizēšanā, sadarbības veicināšanā un publiskā tēla veidošanā.

Apmācības notika Aktīvo Iedzīvotāju fonda projekta “Nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” kapacitātes celšana” ietvaros. Šī projekta laikā paredzētas vēl 2 apmācības projektu vadītājiem un asistentiem projektu vadībā.

Šajās apmācībās tika apzinātas savas vājās un stiprās puses, apzinātas jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi, lai celtu nodibinājuma kapacitāti tieši darba organizēšanā, sadarbības veicināšanā un publiskā tēla veidošanā.

Projektu vadītāji dalījās savā pieredzē, piedāvājot dažādus praktiskus risinājumus. Apmācībās piedalījās arī nodibinājuma vadība, prezentējot pašreizējo situāciju, aktīvos projektus, tika apspriesta arī turpmākā nodibinājuma darbība.

Mācību galvenais mērķis bija aktualizēt publiskā tēla veidošanas jautājumus.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.