Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

Projekta mērķis ir stiprināt Nodibinājuma "Zinātnes un inovāciju parks" kapacitāti vadības kompetenču pilnveidošanā, stratēģijas izstrādē, statūtu atjaunošanā, darbaspēka ilgtspējā un komunikācijā ar sabiedrību.
Mērķa sasniegšanu garantēs četru aktivitāšu īstenošana - stratēģijas pilnveidošana un ieviešana, mājaslapas, sociālo tīklu un publiskā tēla uzlabošana, apmācības Nodibinājuma vadībai un projekta vadtājiem, Apmācības projektu vadītājiem un asistentiem projektu vadībā, darba plānošanā, organizēšanā, sadarbības veicināšanā un publiskā tēla veidošanā.
Projekts palīdzēs atrisināt Nodibinājuma ieilgušās problēmas, kas to tur "iesprūdušu" un liedz virzīties tālāk, pretī izvirzītajiem mērķiem, lai sniegtu ieguldījumu Latvijas sabiedrībā. Paredzam, ka aktivitāšu plāns garantēs skaidrāku redzējumu par Nodibinājuma mērķiem un ilgtermiņa vīziju, kas veidos saliedētāku Nodibinājuma iekšējo struktūru. Projekta laikā esam ieplānojuši tikt galā ar pamatlietām - stratēģijas izveidi un statūtu atjaunošanu. Tāpat projekta laikā uzlabosim esošo mājaslapu un izveidosim plānu savu sociālo tīklu attīstībā, kas palīdzēs palielināt sasniegto mērķauditoriju un ļaus lielākam cilvēki skaitam uzzināt par Nodibinājuma paveiktajiem darbiem. Lai stiprinātu darbinieku individuālo kapacitāti, īstenosim arī vairākas apmācības.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.