Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Pēc projekta realizācijas ir gatavība jaunām virsotnēm

06.04.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Nodibinājuma "Zinātnes un inovāciju parks" kapacitātes celšana
Pēc projekta realizācijas ir gatavība jaunām virsotnēm

Noslēdzies Aktīvo iedzīvotāju fonda kapacitātes projektu ietvaros realizētais projekts “Nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” darbības stratēģija 2022.-2023. gadam”.

Projekta mērķis bija stiprināt Nodibinājuma kapacitāti vadības kompetenču pilnveidošanā, stratēģijas izstrādē, darbaspēka ilgtspējā un komunikācijā ar sabiedrību. Mērķa sasniegšanu garantēja četru aktivitāšu īstenošana: stratēģijas pilnveidošana un ieviešana, nodibinājuma mājaslapas uzlabošana un sociālo tīklu pilnveidošana, apmācības nodibinājuma vadībai un projektu vadībai, apmācības projektu vadītājiem un asistentiem projektu vadībā, darba plānošanā, organizēšanā, sadarbības veicināšanā un publiskā tēla veidošanā.

Nodibinājuma darbības stratēģija šobrīd satur stratēģisko virsmērķi, apakšmērķus, vīziju, SVID analīzi, ilgtermiņa un īstermiņa plānus un vēl citas sadaļas.

Mums bija svarīgi, ka procesā tiek iesaistīti paši organizācijas darbinieki, lai izveidotu pašiem tīkamu stratēģiju, ko iespējams realizēt un katrs uzskatītu to par vērtību, un varētu izmantot. Tāpēc daļa no stratēģijas veidota, pamatojoties uz pašreizējo darbinieku ieteikumiem.

Mūsu mērķis bija nodibinājuma tēlu padarīt sabiedrības acīm patīkamu, tāpēc uzlabojām savu mājaslapu pievēršoties šādiem skatupunktiem: jauns vizuālais tēls, mājaslapas ātrums, mājaslapas satura pilnveide. Tagad mūsu ikdienai un jaunumiem var sekot Instagram platformā @zinatnesinovacijuparks. 

Esam uzsākuši sadarbību ar sabiedrisko attiecību speciālistu, kurš turpmāk veidos publikācijas. 

Kopā aizvadītas 3 apmācības tieši nodibinājuma vadībai un projektu vadītājiem, ko uzskatām par lielu ieguldījumu organizācijas attīstībā. Speciālisti no malas devuši padomus reālai vadības stiprināšanai. Apmācībās tika paskatīti temati: komunikācija, darbinieku vadība, kolektīva saliedētība, prioritāšu noteikšana, sadarbības veidošana u.c.

Notika arī 4 projektu vadītāju un asistentu apmācības, kurās  tika pievērsta uzmanība organizācijas stiprajām un  vājajām pusēm, publiskā tēla veidošanai, kritiskās domāšanas attīstīšanai, stresa noturībai, dokumentu pārvaldība un citām tēmām. 

Uzskatām, ka Aktīvo iedzīvotāju fonds devis brīnišķīgu iespēju celt mūsu kapacitāti, lai varam doties ceļā uz jauniem panākumiem un lielām virsotnēm.

Informāciju sagatavoja Sintija Bondarenko

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.