Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Stiprās puses liktas lietā stratēģijas plānošanā

02.03.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Nodibinājuma "Zinātnes un inovāciju parks" kapacitātes celšana
Stiprās puses liktas lietā stratēģijas plānošanā

"Mūsu pamata vērtība ir stabila un zinoša komanda, kur katrs kolēģis ir īpašs".

16. un 17. februārī norisinājās hakatons Zinātnes un inovāciju parka kapacitātes celšanai AIF projekta ietvaros. Galvenais hakatona mērķis bija komandas kapacitātes celšana un jaunu prasmju apgūšana, kā arī stratēģijas plāna noslēgšana.

Pie mums viesojās lektore Irina Strazdiņa, kas izglītoja mūsu komandu par kritisko domāšanu, stresa noturību un finanšu piesaistes iespējām. Tas ļāva mums pakustināt savas “pelēkās šūniņas”, analizējot dažādas ikdienas situācijas, par kurām ikdienas steigā aizmirstam. Pirmās dienas noslēgumā uzzinājām daudz jaunumus par katru no mūsu kolēģiem. Otrā diena izvērtās vēl aktīvāka un interesantāka, caur dažādām aktivitātēm paskatījāmies no malas savas darbības, izstrādājām plānus, kas atvieglos katra darbinieka ikdienu un motivēs ikvienu darīt vairāk, kā arī iedvesmos citus. Kopumā kolēģi atzinīgi vērtē šīs dienas, jo tika iegūtas noderīgas zināšanas un lietderīgi pavadīts laiks ar kolēģiem.

Autors: Zinātnes un inovāciju parks

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.