Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Atvērta pieteikšanās jauniešu interešu aizstāvības konsultantu apmācībām reģionos

09.09.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Jauniešu līdzdalības platforma
Atvērta pieteikšanās jauniešu interešu aizstāvības konsultantu apmācībām reģionos

Jaunatnes organizācija "Creative minds for culture" no 25.septembra līdz 2.oktobrim organizē apmācības interešu aizstāvības konsultantiem reģionos. Apmācību mērķis ir attīstīt darbā ar jauniešiem iesaistīto personu kompetences jauniešu interešu aizstāvības jautājumos, bet arī pēc mācībām konsultantiem būs iespēja vadīt jauniešiem darbnīcas par līdzdalības jautājumiem, atbalstīt jauniešu iniciatīvas vietējā līmenī un saņemt individuālas konsultācijas no projektā iesaistītajiem Norvēģijas, Lietuvas un Latvijas ekspertiem .

Mācības vadīs eksperti no projekta partnerorganizācijām – “Participation Agency” no Norvēģijas, “Institute for Policy research and analysis” no Lietuvas un “Creative Minds for Culture” no Latvijas. Pasākumu organizēšanu atbalsta arī biedrības “Creative Minds for Culture” reģionālie sadarbības partneri.

Interesentiem ir iespēja pieteikties mācībām četros reģionos:

  • 25.-26. septembris: Kurzemē, Brocēnos (viesu nams “Radi”);
  • 27.-28. septembris: Vidzemē, Gulbenē (jauniešu centrs “Bāze”);
  • 29.-30. septembris: Latgalē, Balvos (lauku viesnīca “Putni”);
  • 01.-02. oktobris: Zemgalē, Vecumniekos (viesu nams “Satekas”).

Pieteikšanās mācībām, aizpildot tiešsaistes anketu šeit: PIETEIKUMS.

Saziņa ar pasākuma organizatoriem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; +371 28663569.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.