Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Creative Minds For Culture"
  • Projekts: Jauniešu līdzdalības platforma
  • Īstenošanas reģions: Kurzeme, Zemgale, Latgale, Vidzeme
  • Kopējais budžets: 104 838.20
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: "Participation Agency" (Norvēģija)
  • Kontaktpersona: Linda Kalniņa-Roderte, e-pasts: lindakalnina07@gmail.com, tel. 27723995

Projekta mērķis ir sekmēt jauniešu vecumā no 13-30 gadiem informētību un līdzdalību pilsoniskās iniciatīvās Latvijā savu interešu aizstāvībai un iesaistei lēmumu pieņemšanas procesos.

Lai sasniegtu projekta mērķi, tiks organizētas 4 apmācības interešu aizstāvības konsultantiem, 20 izglītojošās līdzdalības darbnīcas jauniešiem, 4 interešu aizstāvības akadēmijas, 20 līdzdalības iniciatīvas, jauniešu līdzdalības forums un sabiedrības informēšanas aktivitātes. Projekta tiešā mērķa grupa ir jaunieši un jaunie pieaugušie vecumā no 13 līdz 30 gadiem, darbā ar jauniešiem iesaistītie, kā arī jauniešu nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Projekta ietvaros tiks attīstīta jauniešu izpratne par demokrātiskiem procesiem un radītas līdzdalības iespējas lēmumu pieņemšanas procesos, sekmēts kvalitatīvs dialogs starp lēmumu pieņēmējiem, NVO un jauniešiem, kā arī palielināta jauniešu līdzdalība pilsoniskajās aktivitātēs. Tāpat tiks attīstītas jauniešu interešu aizstāvības konsultantu kompetences, sadarbības tīkla veidošana un veicināta labās prakses apmaiņa jauniešu līdzdalības jautājumos.

Izmantojot neformālās izglītības mācīšanās metodes, pilsoniskās izglītības aktivitātēs tiks apmācīti 600 jaunieši, darbā ar jauniešiem iesaistītās personas un jauniešu līderi. Balstoties uz projektā pilnveidotajām dalībnieku kompetencēm, tiks attīstītas vismaz 20 pilsoniskās līdzdalības iniciatīvas, iesaistot jauniešus pilsoniskajās aktivitātēs. Īstenotā kampaņa veicinās pozitīvu pilsoniskās sabiedrības un organizāciju publisko tēlu.

Sadarbība ar donorvalstīm: projekts tiek īstenots sadarbībā ar organizāciju no Norvēģijas “Participation Agency”.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.