Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piesakies tiešsaistes mācībām jauniešiem par līdzdalības veicināšanu vietējā līmenī!

09.12.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Jauniešu līdzdalības platforma
Piesakies tiešsaistes mācībām jauniešiem par līdzdalības veicināšanu vietējā līmenī!

Mācību mērķis ir attīstīt darbā ar jauniešiem iesaistīto personu kompetences jauniešu pilsoniskās līdzdalības jautājumos:

  • Jauniešu interešu aizstāvības pamatprincipi;
  • Starpsektoru sadarbības attīstīšana;
  • Jauniešu līdzdalības atbalsta veidi un metodes vietējā līmenī;
  • Jauniešu interešu aizstāvības tīkla attīstīšana un jaunatnes jomas darbinieku loma;
  • Līdzdalības darbnīcu jauniešiem sagatavošana.

Mācību laikā dalībnieki attīstīs savas kompetences kā jauniešu interešu aizstāvības konsultanti jeb jauniešu atbalsta personas interešu aizstāvības jautājumos vietējā līmenī. Dalībniekiem ir iespēja kļūt par daļu no “Jauniešu interešu aizstāvības tīkla”, un pēc mācībām vadīt jauniešiem darbnīcas par līdzdalības jautājumiem, atbalstīt jauniešu iniciatīvas vietējā līmenī un saņemt individuālās konsultācijas par jauniešu līdzdalības veicināšanu no projektā iesaistītajiem ekspertiem no Norvēģijas, Lietuvas un Latvijas.
Mācības vadīs eksperti, mācību vadītāji no projekta partnerorganizācijām – “Participation Agency” no Norvēģijas, “Institute for Policy research and analysis” no Lietuvas un “Creative Minds for Culture” no Latvijas.

Mācību norise: 16. decembris, 20. decembris, 21. decembris (3 dienas), laikā no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 tiešsaistes platformā Zoom.

Pieteikšanās mācībās, aizpildot pieteikuma formu līdz 15. decembrim: https://ej.uz/jauniešulīdzdalība
No vienas organizācijas var piedalīties vairāki dalībnieki. 

Informācija saziņai ar mācību organizatoriem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; +371 28663569.


Avots: biedrība "Creative Minds for Culture"

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.