Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Limbažu novadā notiks jauniešu interešu aizstāvības akadēmija

01.04.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Jauniešu līdzdalības platforma
Limbažu novadā notiks jauniešu interešu aizstāvības akadēmija

Biedrība “Creative Minds for Culture” aicina jauniešus un darbā ar jaunatni iesaistītos piedalīties “Jauniešu interešu aizstāvības akadēmijā I”, kas norisināsies Limbažu novadā no 6. līdz 9. aprīlim.

Akadēmijas mērķis ir attīstīt jauniešu interešu aizstāvību vietējā līmenī, sniedzot atbalstu līdzdalības iniciatīvu plānošanā. Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši kopā ar jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes lietu speciālistiem, jauniešu aktivitāšu koordinatoriem un jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem.
Pēc akadēmijas jaunieši kopā ar jaunatnes darbiniekiem un jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem īstenos savas līdzdalības iniciatīvas vietējā līmenī, saņemot procesā atbalstu no ekspertiem un mācību vadītājiem.

Akadēmiju vadīs mācību vadītāji no biedrības “Creative Minds for Culture” kopā ar ekspertiem no projekta partnerorganizācijām. Atsevišķu pasākuma meistarklašu mācību valoda būs angļu valoda. Pēc nepieciešamības procesā tiks nodrošināta tulkošana uz latviešu valodu.

Pieteikšanās dalībai pasākumā – aizpildot reģistrācijas anketu šeit:  https://ej.uz/jauniešuakadēmija1

Apstiprinātie dalībnieki savā norādītajā e-pastā saņems detalizētu informāciju pirms pasākuma. Kontaktinformācija saziņai ar pasākuma organizatoriem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; +371 27723995.

Interešu aizstāvības akadēmija Limbažu novadā ir pirmais šāds pasākums projektā. Aprīlī un maijā dažādās vietās Latvijā tiks organizētas vēl trīs jauniešu interešu aizstāvības akadēmijas: 26.-29.aprīlī Dienvidkurzemes novadā; 5.-8.maijā Gulbenes novadā, 11.-14. maijā Bauskas novadā.

 

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.