Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība "Ascendum" aicina jauniešus pieteikties nometnei

15.09.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Biedrības "Ascendum" darbība 2022-2023 gadā
Biedrība

Pētījuma pēdējā posmā šī gada 24. un 25. septembrī – klātienes koanalīzes un koideācijas nometnē 30 jaunieši (vecuma grupa no 13 – 18 gadiem) no visas Latvijas tiksies, lai diskutētu par pētījumā noskaidroto un veidiem, kādos viņi vēlas un spēj mainīt savu apkārtni, kā arī darboties pie risinājumiem, kas var uzlabot ikviena jaunieša iespējas pastiprināt savu balsi sabiedriskajā telpā! Šī ir lieliska iespēja izteikt savas domas, iepazīties ar domubiedriem un palīdzēt rast risinājumus, kas varēs palīdzēt jauniešu iniciatīvām visā Latvijā!

Dalība nometnē ir bezmaksas, dalībniekiem tiks nodrošināts transports no Rīgas līdz nometnes vietai (ārpus Rīgas dzīvojošajiem – līdzekļi, lai tiktu līdz Rīgai), mājvieta un maltītes nometnes garumā. Pieteikšanās nometnei atvērta līdz otrdienas, 20. septembra, plkst. 23.59; lai piedalītos, obligāti nepieciešama vecāka vai aizbildņa atļauja!

Šis pētījuma posms notiek pēc aptaujas (kuru aizpildījuši vairāk nekā 1000 Latvijas jauniešu), dziļajām intervijām ar jauniešiem un sarunām ar jaunatnes darbiniekiem, izglītības profesionāļiem, un skolu pārstāvjiem – nu kopā ar pētniekiem meklēsim inovatīvus risinājumus un idejas!

Pieteikšanās anketa: ej.uz/jaunietis_2022

 

Informācija: www.facebook.com/Ascendum

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.