Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Pilotkonkurss: Ilgtermiņa atbalsta projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Ascendum
  • Projekts: Biedrības "Ascendum" darbība 2022-2023 gadā
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 100 000 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Žulijens Nuhums Kulibali, e-pasts: zulijens@ascendum.lv, tālr. 29682513

Projekta “Biedrības "Ascendum" darbība 2022-2023 gadā” mērķis ir nodrošināt biedrības veiksmīgu darbību un attīstību, kā arī spēju sasniegt izvirzītos mērķus biedrības stratēģijā.

Biedrības “Ascendum” misija ir apvienot cilvēkus un idejas, kas veido empātiskas, izglītotas un pilsoniski aktīvas sabiedrības veidošanos. Balstoties uz misiju, biedrība ir izvirzījusi trīs pamatmērķus tuvākajiem trim darbības gadiem:

  1. Empātija - mērķgrupas apzinās citu līdzpilsoņu pieredžu atšķirību, ir iejūtīgi pret citām sabiedrības grupām un to interesēm, apzinās savu ietekmi uz vidi un vietu tajā;
  2. Izglītotība/informētība - mērķgrupām ir intelektuāli un emocionāli rīki, lai veidotu savu viedokli par sabiedriskām norisēm, spētu cieņpilni diskutēt ar citiem sabiedrības locekļiem;
  3. Pilsoniskā sabiedrība - mērķgrupas apzinās sevi kā sabiedrības daļu un šīs sabiedrības līdzveidotāju un iesaistās pilsoniskajās aktivitātēs. Tās apzinās dažādus pilsoniskās līdzdalības veidus.

Starp biedrības būtiskākajām aktivitātēm projekta ietvaros minamas diskusiju un izglītojošu pasākumu (lekcijas, kino vakari, semināri, meistardarbnīcas u.c.) organizēšana, jauniešu izglītošana par biedrību darbu un pilsoniskajām aktivitātēm (brīvprātīgo apmācīšana), grāmatu un citu drukātu izdevumu izdošana bērniem un pieaugušajiem, ziedošanas kultūras attīstība un skaidrošana sabiedrībai, NVO nozares interešu aizstāvība (pētījumi, dalība jumta organizācijās, etc.), sadarbības projektu organizēšana ar citām NVO, kā arī biedrības “Ascendum” atpazīstamības, finansiālās un organizatoriskās ilgtspējas stiprināšana.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.