Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Līdzdalības Ping-pong's

01.06.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Biedrības "Ascendum" darbība 2022-2023 gadā
Līdzdalības Ping-pong's
Cik ilgi vari noturēt gaisā bumbiņu viens? Un cik ilgi, sadarbojoties ar spēles partneri?
Līdzdalības pamatā ir spēja sarunāties, satikties kopēju interešu un spēju krustpunktā, un kopīgiem spēkiem sasniegt rezultātu. Eiropas Kustība Latvijā un biedrība "Ascendum" šogad sarunu festivālā LAMPA izaicina uz līdzdalīga galda tenisa maču un vienlaikus iepazīt vairāk nekā 50 pilsoniskās līdzdalības mehānismus.
Pasākuma laikā biedrība "Ascendum" iepazīstinās arī ar realizēto jauniešu pilsoniskās iesaistes pētījumu, kura fokusā ir veids, kādā 13-18 gadus veci Latvijas jaunieši izprot savu līdzdalību sabiedrības procesos, aplūkota lēmumpieņemēju un ar jaunatnes darbu saistīto personu pozīcija jauniešu aktivitātes palielināšanai, kā arī ar jauniešiem meklēti risinājumi šīs mērķgrupas plašākai iesaistei.
Līdzdalības telts LAMPĀ uz divām dienām kļūs par vietu, kur atpūsties, izaicināt sevi, vinnēt jaukas balvas un uzzināt vairāk par veidiem, kā pozitīvi ietekmēt savu sabiedrību un valsti.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.