Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Sarunas ar senioriem

28.11.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Biedrības "Ascendum" darbība 2022-2023 gadā
Sarunas ar senioriem

Ar plaši atvērtu sirdi un sirsnību apveltīti cilvēki savas nedēļas nogales teju jau gadu velta brīvprātīgajam darbam, lai pansionātos dzīvojošajiem senioriem neliktu justies vientuļi. Iesaistītu viņus kādās aktivitātēs vai vienkārši parunātos. Brīvprātīgie apbraukā pansionātus dažādos reģionos, šajā nedēļas nogalē bija devušies uz Talsu pusi.

Sižetā iespējams dzirdēt brīvprātīgo domas, kā arī uzzināt, kāda ir projekta motivācija gan no biedrības "Ascendum" puses, gan no Pansionāts "Lauciene" puses.

Sižetu var noskatīties: https://ej.uz/AIF_Ascendum

Biedrība "Ascendum" aicina visus interesentus  jebkurā laikā rakstīt biedrībai "Ascendum" uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un aprakstīt, kādā kapacitātē Jūs vēlētos palīdzēt turpināt šo projektu!

 

Informācija: www.play.1188.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.