Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Nevis labdarība, bet saruna

07.08.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Biedrības "Ascendum" darbība 2022-2023 gadā
Nevis labdarība, bet saruna

Trešdien, 9. augustā, biedrība "Ascendum" aicina interesentus uz pasākumu "Seniors un sabiedrība. Brīvprātīgi kopā" – tajā biedrības pārstāvji stāstīs par pieredzi un izstrādāto metodoloģiju brīvprātīgajam darbam sociālās aprūpes centrā ar senioriem, kā arī apspriedīs iespējas veidot jaunu sociālu kustību ar pašvaldību pārstāvjiem, uzņēmējiem un brīvprātīgo loku.

"Sarunas ar senioriem" ir projekts, kura ietvarā iepriekšējā gadu mijā 20 brīvprātīgie četrus mēnešus apciemoja sociālās aprūpes centra klientus Rūjienā ar mērķi dibināt attiecības un mazināt senioru sociālo izolētību. Pirms došanās pie senioriem brīvprātīgie tika apmācīti sociālantropoloģes Annas Žabickas vadītos semināros; brīvprātīgajiem tika nodrošināts transports uz SARC, kā arī naktsmājas tā tuvumā, lai veicinātu nepārrautu saskarsmi.

Līdz jūlija beigām aktīvs ir uzsaukums projekta otrajam posmam, kurā 20 brīvprātīgie no visas Latvijas tiks aicināti pavadīt nedēļas nogales kādā no Latvijas sociālās aprūpes institūcijām. Pieteikšanās forma: https://ej.uz/saruna_seniors

Pirms projekta uzsākšanas un tā laikā ar brīvprātīgajiem strādās ekspertu komanda, sniedzot galvenās zināšanas un iemaņas darbā ar senioriem; tiks segtas ceļa, uzturēšanās un ēšanas izmaksas, kā arī nodrošinātas apmācības un regulāras domu apmaiņas sesijas ar projekta dalībniekiem un vadītājiem. Apmācības notiks augustā un ir obligātas visiem pretendentiem; plašāka informācija gaidāma augusta sākumā.

 

Informācija: www.ascendum.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.