Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība "Baltā māja" 10.novembrī aicina uz AIF stratēģiskā projekta noslēguma pasākumu

Biedrība

Noslēdzot AIF stratēģiskā projekta "Biedrības "Baltā māja" aktivitātes kopienas pilsoniskuma apziņas nostiprināšanai" īstenošanu, biedrība 10.novembrī, plkst. 11.00, aicina uz pasākumu "Pilsoniskajai līdzdalībai - platformas, iespējas un realitāte".

Kopā ar atskatu uz divu gadu laikā paveikto pasākuma centrā būs Rasmas Pīpiķes – dažādības vadības ekspertes un pilsoniskās sabiedrības aktīvistes - lekcija par pilsoniskās līdzdalības iespējām. Rasma ir RA.DU zināšanu pārneses kustības iniciatore, ieguvusi MBA grādu Rīgas Tehniskajā universitātē un sociālo zinātņu/komunikāciju bakalaura grādu Latvijas Universitātē. Rasmai ir daudzu gadu pieredze praktiskā lobēšanā un sabiedrības līdzdalības procesu organizēšanā, un pēdējos piecus gadus viņa ir veltījusi izpratnes veidošanai par dažādības vadību, darbojoties kā vadošā eksperte kustībā "Dažādībā ir spēks!" Rasma šobrīd studē doktorantūrā otrajā kursā Rīgas Tehniskajā universitātē, un viņas pētnieciskais darbs ir saistīts ar dažādības vadības koncepciju, tās attīstību un pielietojamību uzņēmējdarbības sektorā. 

 Pasākums notiks biedrības telpās Līvānos, Stacijas ielā 2.

 

Avots: www.baltamaja.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.