Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Baltā māja"
  • Projekts: Biedrības "Baltā māja" aktivitātes kopienas pilsoniskuma apziņas stiprināšanai
  • Īstenošanas reģions: Latgale
  • Kopējais budžets: 52 333.37
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Inguna Badune, e-pasts: inguna@baltamaja.lv, tel. 26191652

Projekta mērķis ir stiprināt Latgales reģiona kopienu un to pārstāvošo NVO pilsoniskuma apziņu.

Projekta ietvaros tiks īstenotas izglītojošas, informatīvas un solidaritāti veicinošas aktivitātes, kas vairos mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spējas un zināšanas demokrātijas stiprināšanas  jautājumos. Īpaša uzmanība tiks pievērsta NVO ārpus reģionu centriem lauku apvidos, kā arī cittautiešu intereses pārstāvošajām organizācijām. Projektā tiks īstenotas divas kampaņas; viena  no tām  pievērsīs sabiedrības uzmanību Līvānu novada sabiedriski aktīvākajiem cilvēkiem, viņu ieguldījumam un būs kā pamudinājums arī pārējiem aktīvi iesaistīties un veikt pilsoniskas aktivitātes. Otrā kampaņa informēs sabiedrību par  biedrības “Baltā māja” 25 gadu darbības laikā paveikto, tiks sekmēta organizācijas atpazīstamība un veicināta pilsoniski aktīvu iedzīvotāju iesaiste NVO. 

Projekta ieviešanas rezultātā tiks stiprināta  Latgales reģiona NVO ārpus reģionu centriem atpazīstamība, mazināta segregācija starp tām, veicināta mazākumtautību NVO iesaiste kopīgā Latvijas valsts NVO saimē, kā arī būs pieaudzis iedzīvotāju īpatsvars, kas iesaistās pilsoniskajās aktivitātēs un tic personīgai spējai ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesus.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.