Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība "Centra MARTA" 3. martā aicina uz tiešsaistes sarunu par aktīvismu

01.03.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Sieviešu tiesību kultūra - Demokrātijas stūrakmens
Biedrība
Biedrība “Centrs MARTA” 3. martā, plkst. 17.30 rīko tiešsaistes sarunu par aktīvismu "RūpES//Saruna par aktīvismu kā normu, nepieciešamību vai izvēli".
 
Lai arī pēdējos gados redzams, ka jaunieši arvien biežāk organizēti iestājas par jautājumiem, kas viņiem rūp, joprojām valda uzskats, ka ar aktīvismu Latvijā nodarbojas vien maza grupiņa cilvēku. Lai noskaidrotu, kāda ir jauniešu motivācija iesaistīties aktīvismā un ar kādiem šķēršļiem jārēķinās, ja vēlamies iestāties par kādu sev svarīgu jautājumu, uz sarunu tiks aicinātas trīs jaunās aktīvistes: Marika Kacare, Sendija Ozoliņa un Selma Levrence.
 
Sarunas gaitā tiks noskaidrots ne tikai tas, kāpēc viņas nolēma iesaistīties sev svarīgu jautājumu risināšanā, bet arī tiks diskutēts par to, kāpēc aktīvisms vispār ir nepieciešams un kā to darīt veiksmīgi, pat tad, kad liekas, ka neviens tevi nedzird.
Šī tikšanās ir aizsākums "Centra MARTA" projekta “Sieviešu tiesību kultūra - Demokrātijas stūrakmens" ietvaros topošajai Jaunā aktīvista rokasgrāmatai, kuras mērķis ir atvieglot ikviena sabiedrības locekļa ceļu uz iestāšanos par sev svarīgajiem jautājumiem.
 
Vairāk informācijas par sarunu un norises vieta (FB Live) šeit

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.