Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība EŅĢEĻI AR MUMS gūst pieredzi no Viduslatgales pārnovadu fonda

03.11.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Solis uz priekšu
Biedrība EŅĢEĻI AR MUMS gūst pieredzi no Viduslatgales pārnovadu fonda

Sākot ar 1. aprīli biedrība “Eņģeļi ar mums” realizē kapacitātes stiprināšanas projektu “Solis uz priekšu”, kura ietvaros jau ir notikušas apmācības “Kāpsim attīstības kāpnēs” , šobrīd turpinās stratēģijas plāna izstrāde, tiek plānota ziedojumu vākšanas kampaņa un vairāki pieredzes apmaiņas braucieni.
9. oktobrī notika pieredzes apmaiņas brauciens uz Viduslatgales pārnovadu fondu. Tas ir pirmais kopienas fonds Latgalē, kas darbojas Preiļu novadā. Fonda mērķis ir sekmēt un attīstīt vietējās kopienas izaugsmi, mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas un kopienu filantropiju Latgalē. Biedrības komandu sagaidīja fonda valdes priekšsēdētāja Evija Gurgāne. Tika iepazīti dažādi VLPF labdarības projekti – “Lūgšanas brokastis”, “Piepildīt sapni”, “Bumbu rallijs”, dubultakcija “ Ziedojam kopā! ” u.c. Liels uzsvars tika likts tieši uz ziedojumu kampaņu organizēšanu un atbalstītāju piesaistīšanu biedrības ideju realizēšanā. Ļoti interesants un iedvesmojošs ir ikgadējais labdarības projekts “Bumbu rallijs”. Pirms “Bumbu rallija” norises visiem interesentiem ir jāiegādājas loterijas biļetes ar savu bumbas numuru.  Arī uzņēmumi, zemnieku saimniecības, organizācijas, iestādes tiek aicinātas ziedot labdarībai, iegādājoties “lielo bumbu”, kas piedalās atsevišķā rallija posmā. Visi saziedotie līdzekļi pēc “Bumbu rallija” tiek novirzīti Preiļu un Līvānu bērnu atbalstam un izglītībai. Veiklāko bumbu īpašnieki tiek pie pasākuma atbalstītāju balvām-dāvanām un dāvanu kartēm. Labdarības bumbu rallijs ir iespēja ziedot, neuztverot to kā pienākumu, bet gūstot patiesu prieku spēlē un gandarījumu gan dot, gan saņemt! Pieredzes tikšanās dalībnieces atzina, ka tā tiešām ir oriģināla un aktuāla ideja, kuru varētu mēģināt realizēt ar Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada ietvaros, piesaistot vietējos uzņēmumus, atbalstītājus un citus interesentus.
Sarunas laikā tika saņemti vairāki svarīgi ieteikumi darbam ar ziedotājiem, kas palīdzēs arī turpmāk veiksmīgi organizēt biedrības darbību un realizēt vairākus sapņus. Galvenais ir uzsākt, nebaidīties no kļūdām un meklēt jaunas iespējas. Liela nozīme ir arī sadarbības partneru piesaistē un aktīvā biedru dalībā. Liels paldies Viduslatgales pārnovadu fonda komandai par nozīmīgu darbu un dalīšanos pieredzē!

Projektu ”Solis uz priekšu" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Projekta “Solis uz priekšu” vadītāja Agita Gailiša

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.