Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Eņģeļi ar mums
  • Projekts: Solis uz priekšu
  • Īstenošanas reģions: Latgale
  • Kopējais budžets: 18 621.89 EUR
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: nav
  • Kontaktpersona: Inese Muhamberga, biedrības valdes priekšsēdētāja, e-pasts: biedriba_engeli@inbox.lv, tālr.: +371 26 381 551

Projekta mērķis  ir  organizēt aktivitāšu kopumu, kura rezultātā tiktu izstrādāts biedrības "Eņģeļi ar mums" stratēģijas plāns, attīstītas biedru prasmes un veicināta efektīva līdzdalība, apgūtas jaunas finansējuma piesaistes metodes. Projekts apvieno vairākas aktivitātes vienā kopumā, kura rezultāta tiks stiprināta biedrības pamatdarbība un realizētas vēl nebijuši pasākumi. Tiks izstrādāts biedrības stratēģijas attīstības plāns, kurš sastāvēs no četrām daļām. Notiks biedru, brīvprātīgo un specialistu apmācības “Kāpsim attīstības kāpnēs!”. Apmācības notiks vairākos blokos, katrā tiks apskatītas  noteiktas tēmas  -“Līdzdalība un iniciatīva”,  “Projektu izstrādes un realizēšana”, “Sociālā uzņēmējdarbība”, “E-komercijas iespējas un finanšu piesaistīšana”. Notiks vairāki pieredzes apmaiņas braucieni uz organizācijām, kuras darbojas ar cilvēkiem ar invaliditāti, ziedojumu piesaisti un NVO tīklu veidošanu.  Ļoti nozīmīga un svarīga būs ziedojumu vākšanas kampaņa “Atbalsti mūs”. Tās laikā tiks izveidoti un izplatīti video klipi par ģimeņu pieredzi un stātiem, mūzikas video klipi, kuros bērni ar īpašām vajadzībām darbojas kopā vietējiem, pazīstamajiem muzikantiem. Tiks izveidoti un izplatīti foto plakāti ar aicinājumu atbalstīt biedrību. Vairāk nekā 50 uzņēmēji tiks uzrunāti, nosūtot informāciju par biedrību un kampaņas vākšanas mērķiem.  Ziemassvētku tirgus laikā tiks izveidots labdabības kiosks, kur ikviens varēs apmainīt ziedojumu pret bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām veidoto darbu. Ziedojumi tiks izmantoti biedrības telpu remontam un pacēlāja vai lifta uzstādīšanai.  Visa projekta laikā biedri aktīvi darbosies kopā ar piesaistītajiem specialistiem. Viņi tiks motivēti līdzdarboties un iesaistīties. Projektam ir ļoti nozīmīgi un ilgtspējīgi rezultāti. Katra no aktivitātēm tika plānota tā, lai atrisinātu vai arī uzsāktu risināt kādu no biedrības kapacitātes vajadzībām.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.