Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība "Latvijas Mazpulki" uzsāk apmācību ciklu "Ceļa zīmes līdzdalībai"

10.03.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Dodiet ceļu! Jaunieši!
Biedrība

Apmācību ciklu “Ceļa zīmes līdzdalībai” biedrība rīko ar mērķi palīdzēt jauniešiem orientēties jauniešu līdzdalības iespējās, gūt motivāciju un prasmes pašiem savām iniciatīvām. Neformālās izglītības apmācības ietvers dažādas tēmas, piemēram, pilsoniskās līdzdalības formas, resursu piesaiste, vērtībās balstīta līderība un prezentācijas prasmes.

Daļa apmācību notiks kopā jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem, bet daļa - atsevišķās grupās ar mērķi motivēt jauniešus iesaistīties un organizēt iniciatīvas savā ciemā, kas risinātu jauniešu vajadzības, bet jaunatnes darbiniekiem sniedzot zināšanas un prasmes būt jauniešu komandas mentoram. Ar savu pieredzi tiks aicināti dalīties un iedvesmot iniciatīvu īstenotājus gan no mazpulku vidus, gan no citām jaunatnes organizācijām. Apmācību satura izstrādē un atsevišķu nodarbību attālinātā vadīšanā iesaistīsies arī projekta partneris no Norvēģijas "Creatorium".

Pēc apmācībām jaunieši tiks aicināti veidot komandu un īstenot savu iniciatīvu. Komandām, kuras būs uzsākušas iniciatīvu, tiks organizētas vienas dienas apmācības par resursu piesaisti un prezentācijas prasmēm. Jaunieši dalīsies pieredzē, viņiem būs iespēja uzzināt, kā veicas, un ar kādām grūtībām saskarās citas komandas, kopā meklēt iespējamos risinājumus.

12. martā notiks pirmā apmācību cikla nodarbība tiešsaistē. Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.