Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Latvijas Mazpulki"
  • Projekts: Dodiet ceļu! Jaunieši!
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 105 000.00
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: "Creatorium" (Norvēģija)
  • Kontaktpersona: Gundega Jēkabsone, e-pasts: gundega.jeekabsone@gmail.com, tel.: 26529657

Projekta mērķis ir stiprināt demokrātijas kultūru Latvijā, integrējot Norvēģijas pieredzi, attīstot jauniešu  spēju ietekmēt lēmumus savā novadā un pašvaldību spēju iesaistīt jauniešus pilsoniskā līdzdalībā.

Esot jaunietim, kurš vēl tikai iepazīst sabiedrībā valdošās normas un noteikumus un vēl nepārzina lēmumu pieņemšanas procesu, ir viegli apjukt šajā ceļu kartē “kā būt aktīvam sava novada iedzīvotājam”. Pētījumi rāda, ka iespējas iesaistīties ir, bet jaunieši tās neizmanto. Kāpēc? To mēs vēlamies noskaidrot un mainīt.

Projekts “Dodiet ceļu! Jaunieši!” ir komplekss projekts, kas ietver 11 savstarpēji saistītas aktivitātes, kuras tiks radītas ar mērķi uzlabot jauniešu līdzdalības iespējas Latvijas lauku reģionos, lai viņi būtu pārliecinātāki par savu spēju ietekmēt lēmumus savā novadā un justu lielāku piederību Latvijai. Vairākas projekta aktivitātes tieši iesaista jauniešus, taču projekta galvenais uzdevums ir sekot līdzi jauniešu līdzdalības procesam, analizēt to, lai uzlabotu jaunatnes politiku Latvijas reģionos.

Projekta ietvaros vēlamies panākt, lai lauku jauniešu acīs ceļi uz aktīvu līdzdalību savā novadā būtu labāk saskatāmi, gludāki un lai šī līdzdalības pieredze viņiem radītu gandarījumu, kā arī lai viņi vēlētos nākotnē uzņemties arvien lielākas un nozīmīgākas pilsoniskas iniciatīvas.

Sadarbība ar donorvalstīm: projekts tiek īstenots sadarbībā ar partneri no Norvēģijas ”Creatorium”.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.