Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība “Pierīgas partnerība” prezentēs darbības stratēģiju 2022.-2027. gadam

Biedrība “Pierīgas partnerība” prezentēs darbības stratēģiju 2022.-2027. gadam

Biedrība "Pierīgas partnerība" aicina visus interesentus uz biedrības “Pierīgas Partnerība” 2022-2027. gadam stratēģijas prezentācijuas pasākumu. Prezentācija 2022. gada 11. janvārī, plkst. 16.00 Zoom platformā. 

Iepriekšēja reģistrācija: ŠEIT
Pasākuma saite: https://ieej.lv/3DEwu

“Ikdienas darbi kļūst arvien vairāk un darba dunā var viegli pazaudēt virzienu, uz kurieni mēs ejam. Stratēģijas izstrādes laikā bija iespēja apstāties un izvērtēt iepriekš paveikto un padomāt par lielo mērķu izvirzīšanu. Ir darbi, ko turpināsim darīt, bet kopīgi esam atraduši arī jaunus virzienus. Un tagad svarīgākais ir izvirzītos mērķus īstenot!” sajūtās par stratēģijas izstrādes procesu dalās biedrības "Pierīgas partnerība" valdes locekle Alīna Lukjanceva.

Biedrības stratēģija 2022.-2027.gadam ietver biedrības un tās biedru līdzšinējās darbības izvērtējumu un mērķus, uzdevumus un sasniedzamos rezultātus biedrības turpmākai darbībai.

Biedrības stratēģijas izstrādāta Aktīvo iedzīvotāju fonda kapacitātes projekta “3 soļi biedrības “Pierīgas partnerība” darbības kvalitātes pilnveidošanā un izaugsmē” ietvaros.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.