Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Pierīgas partnerība"
  • Projekts: 3 soļi biedrības "Pierīgas partnerība" darbības kvalitātes pilnveidošanā un izaugsmē
  • Īstenošanas reģions: Pierīga
  • Kopējais budžets: 19 618.22 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: nav
  • Kontaktpersona: Jolanta Ivanova, e-pasts: jolanta@pierigaspartneriba.lv, tel.: 28335816

Projekta mērķis ir stiprināt biedrības "Pierīgas partnerība" kā organizāciju, veicinot tās stratēģisko attīstību un paaugstinot cilvēkresursu kapacitāti biedrības turpmākai izaugsmei. Projekta ietvaros tiks:

-izstrādāta biedrības stratēģija, kas balstīta uz līdzšinējā darba izvērtējumu, biedrības reputācijas mērījumu un analīzi;
-pilotēts 6 mēnešu stratēģiski vispiemērotākais saimnieciskās darbības veids dzīvē, veicot tā analīzi;
-nodrošināta zīmola atjaunošana un komunikācijas plāna izstrāde, kā arī tā ieviešana, sasniedzot gan mērķauditoriju, gan piesaistot jaunus biedrus ar mūsdienīgiem komunikācijas risinājumiem;
-attīstīti biedrības cilvēkresursi - apmācot biedrus un padomi darbam komandā, tiks rasti risinājumu aktīvas līdzdarbības veicināšanā biedrības mērķu sasniegšanā, veicinot lojalitāti un stiprinot biedrības „Pierīgas partnerība” lomu.

Projekta rezultātā tiks ieviesta stratēģija 2022.-2027.gadam, tiks atrasts saimnieciskās darbības dažādošanai labākais risinājums un pārbaudīta tā atbilstība biedrības darbībai, veikts rebrendings un ieviests komunikācijas plāns, veicināta vismaz 3 jaunu biedru iesaiste biedrībā, kā arī nodrošinātas apmācības 20 biedrības biedriem, padomei un darbiniekiem par sadarbību un līdzdalību, veicinot zināšanu tālāku ietekmi: tās tiks pārnestas arī uz biedru organizācijām, to darbībā.

Kopumā projekts veicinās „Pierīgas partnerības” atpazīstamību, lomu un ietekmi tās darbības teritorijā, kas sekmēs tās virzību uz mērķi: kļūt par vadošo organizāciju Pierīgas teritorijas attīstības veicināšanas jomā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.